У центрі Дніпра молодь з вадами слуху влаштувала флешмоб, щоб допомогти ЗСУ

В суботу, 27 серпня молодь з вадами слуху влаштувала флешмоб на Європейській площі, щоб зібрати гроші на допомогу Збройним силам України.

Випускники багатопрофільного учбово-реабілітаційного центру “Зоряний”, які мають різноманітні вади слуху, виконали українські народні та сучасні пісні жестовою мовою. Таким чином дівчата та хлопці збирали на потреби армії. Анастасія Чернявська – учасниця та ініціаторка даної акції, дівчина полюбляє співати жестовою мовою та танцювати. Її надихнув приклад Тимофія та Соломії, які грою на музичних інструментах також збирають на допомогу військовим та Збройним силам України. Далі на dnepr-trend.in.ua.

Як дівчині прийшла ідея щодо допомоги ЗСУ?

Одного разу Анастасія разом зі своєю подругою Єлизаветою Матвійчук зголосились зробити щось подібне. Дівчата мали за мету показати, що люди із порушенням слуху також можуть зробити свій вклад у перемогу.

Це вже другий виступ цього своєрідного ансамблю. Першого разу дівчата виступали вдвох, а ціми вихідними до них долучились ще декілька учнів багатопрофільного навчального-реабілітаційного центру “Зоряний”. Всі вони разом дуже хочуть допомогти країні.

Виступ тривав близько години, за цей час дівчата та хлопці зібрали приблизно півтори тисячі гривень. Всі кошти планують перерахувати у благодійний фонд Сергія Притули.

Наймолодша волонтерка України

Нагадаємо, що наймолодшою волонтеркою нашої країни визнано 5-річну Марію Макєєву з Дніпропетровської області. Наразі дитина проживає разом зі своєю мамою та 9-річним братом Олександром у місті Львів.

фото: dp.vgorode.ua

Разом із братом Марія виступала, граючи на музичному інструменті. Завдяки сумісним зусиллям діти зібрали на допомогу Збройним силам України 35 тисяч 492 гривні. Зусилля діточок відмічено Національним Реєстром Рекордів України ще на День вишиванки у травні 2022 року. Проте мати дітей переймалась за безпеку своїх дітей, тому про наймолодшу волонтерку України широкому загалу стало відомо лише через три місяці. Першими про цю новину повідомило видання “Українська правда”.Про наймолодшу волонтерку країни з Дніпропетровської області написала також на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук радниця-уповноважена Президента з прав дитини та дитячої реабілітації Дарья Герасимчук. Спершу передбачалось придбати бронежилети та шоломи для військових, але учасники благодійного фонду запропонували додати ще стільки ж коштів та купити тепловізійний приціл.

Comments

.,.,.,.