У Дніпрі хлопець з аутизмом збирає кошти на бронежилети

Хлопець збирає кошти на бронежилети для військових на фронті. Ця історія почалася із того, що треба було знайти спеціальний броньований жилет для дядька, який знаходився на фронті. Аби зібрати гроші для нього, мати хлопчика виклала оголошення у інтернеті, після чого всія країна захопилася творчістю хлопця.

Українці з різних міст почали купувати цікаві сумки, що запроєктував хлопець. Як каже одна з покупців ручного витвору, такі сумки дуже зручні та місткі, в них можна носити продукти, речі тощо. Завдяки продажу такої сумки, повідомляє сайт dnepr-trend, гроші вже вкладені в добру справу та придбано один бронежилет для військового на передовій.

Хто є автором цієї ініціативи?

Хлопець з аутизмом на ім’я Костя Краснов – є автором даної ідеї. Він щодобово працює над новими макетами компактних сумок. Якими будуть нові торби на вигляд – таємниці не розкриваються. Автор не говіркий, тож деталі не розголошується.

В хлопця розлад аутичного спектра, тож за нього розповідає більш детально мама. Вона каже, що хлопець захопився малюванням ще три роки тому. Такі торби купували зазвичай його друзі чи знайомі, але коли стало відомо, що його рідний дядько зараз на передовій та потребує бронежилету, мама виклала в інтернет оголошення про продаж виробів сина.

Мама розповіла про повний розпродаж усіх 40 торбинок, що були заготовлені на продаж. Зараз Костянтин Краснов проєктує нові сумки, які вже замовили нові люди. На перший десяток бронежилетів для військових кошти були зібрані дуже швидко, десь за двоє чи троє діб. Від такої швидкості Костя із мамою в захваті.

Бронежилет для дядька хлопця дали йому небайдужі люди, але родина захотіла допомогти із жилетами й іншим військовим. Костя продовжуватиме розробляти нові торбинки стільки, скільки будуть підтримувати цю ініціативу.

Та коли замовлень на такі вироби стало надто багато, хлопцеві стало важко працювати одному над новими замовленнями, тож його малюнки вирішили перенести у цифровий формат. Так, тепер вони є на торбах, футболках, худі, кепках та чашках. Абсолютно усі гроші від продажу виробів йдуть на бронежилети для ЗСУ.

Найпопулярніші речі мерчу Кості Краснова

Так, найпопулярнішою торбою з усіх стала патріотична футболка «Бджілка», «Киця-захисниця» та «Мрія». Ці вироби дарять посмішку не тільки їх розробникам, а й людям навколо. Як каже один з покупців цієї футболки, саме таке дитяче тепло, погляд на справді дуже болючі та серйозні події, які зараз відбуваються в країні, переконують людей купувати  дитячий мерч в підтримку ЗСУ. Своєю працею, кажуть військові волонтери, Костя не аби як надихає військових, що зараз знаходяться у гарячих точках.

Костя Краснов повністю освідомлює, що таке війна. Ще у 2014 році, його родині довелося переселитись із Донеччині до Дніпра. Нині, у такий нелегкий час, він змушений звикати до постійних повітряних тривог та обстрілів на Дніпропетровщині. Але хлопець буде продовжувати працювати над новими торбами, аби забезпечити наших захисників броньованими жилетами для їх безпеки! 

Comments

.,.,.,.