Дівчина з Дніпра стала всесвітньо відомим ді-джеєм

Всесвітньо відомий ді-джей проживає в Дніпрі. Її ім’я Лана Багорко – виступає дівчина під псевдонімом DJ Лана. До популярності нашу землячку привела любов до музики і сильна завірюха.

Як повідомляє dnepr-trend.in.ua, в 17 років Лана поїхала жити і працювати в Ялту. Там вона познайомилася з новими людьми, які, як і сама дніпрянка, любили ходити по нічних клубах. Одного разу взимку вони сиділи в ресторані й чекали ді-джея. Через погані погодні умови, той приїхати не зміг. Щоб не дати пропасти вечору, Лану попросили пограти замість музиканта, так як знали її потяг до музики.

Дівчина зізнається, що тоді це були просто жарти, але в глибині душі вона дуже хотіла стати ді-джеєм. Через деякий час на вечірці Лана попросила знайомого ді-джея в клубі показати, як твориться музика на пульті. Вона спробувала міксувати треки, але з першого разу у дівчини не вийшло.

Потім дніпрянка повернулася в рідне місто, але думка про ді-джейство її не покидала. І вона вирішила діяти: знайшла в соцмережах групи нічних клубів і написала представнику одного з них. Їй відповіли й запросили на проби. Лана була шокована, але не розгубилась і показала все, на що здатна. Її потенціал та старання оцінили по достоїнству, і запропонували приходити вчитися грати у ді-джеїв цього закладу.

Навчання проходило щовечора, дівчина грала на розігріві. Трохи пізніше вона отримала можливість грати після четвертої ранку. Лана Багорко зізнається, що кайфує від кожної миті за діджейським пультом. Через деякий час після початку занять їй випав шанс грати основну програму. Дівчина впоралася на ура, і отримала свій перший гонорар.

Щоб мати кошти на створення цікавих образів, дніпрянка паралельно з роботою в клубі і здобуттям вищої освіти працювала адміністратором в фітнес-клубі. Завдяки важкій і старанній роботі дівчина домоглася значних успіхів.

За час своєї музичної кар’єри Лана вже пограла в Туреччині, Індії, Єгипті, Йорданії та інших країнах.

Comments

.,.,.,.