На повнометражний фільм немає грошей: Андрій Цаплієнко презентував дніпрянам книгу, по якій зняли ролик

Днями в Дніпрі побував відомий журналіст, сценарист і письменник Андрій Цаплієнко. Дніпрянам, яких зібралося досить багато, він презентував свій роман «Стіна». Варто зазначити, що даний твір вже п’ятий в літературній кар’єрі військового репортера.

Як повідомляє dnepr-trend.in.ua, Андрій Цаплієнко за все своє життя побував у багатьох гарячих точках, таких як – Афганістан, Македонія, Ірак, Непал, Південна Осетія, Колумбія. Тому його приїзд в Дніпро значуща подія для місцевих жителів.

Приїхав журналіст прямо з Авдіївки, де зараз розташовується 20-й батальйон територіальної оборони Дніпропетровської області. Тому зустріч почалася з хвилини мовчання по загиблому бійцеві Сергію Волоху.

Роман «Стіна» – це його перший твір у жанрі антиутопії. У ньому розповідається про крах Росії, а якщо бути точніше, про її розвал. Події розгортаються в 2054 році. Від країни залишаються тільки уламки, на яких виникає Дике Поле з дикунами. Від цивілізації їх відділяє стіна. Завдання України – не давати їм проходу.

Читач перебуває відразу між двома товариствами – деградуючим і прогресивним, що дає можливість побачити колосальну різницю між ними. Відзначимо, що за цим сценарієм зняли короткий ролик. На жаль, грошей вистачило тільки на це, а так можна було б замахнутись і на повнометражний фільм.

Події книги можна зіставити з тим, що відбувається на Сході України. За словами Цаплієнка, він побачив у своєму житті достатньо воєн. Тому може сказати, що військові дії в нашій країні ще триватимуть мінімум років десять.

Андрій зазначив, що якщо порівнювати ООС з військовими конфліктами в інших країнах, головна відмінність в тому, що ніде так багато й часто не застосовують артилерійську зброю.

Він також поділився цікавою ідеєю: щоб повернути тимчасово окуповані території, необхідно звідти привозити дітей на екскурсії в Україну.

журналист

Comments

.,.,.,.