Визначилася: MARUV на Євробаченні буде вболівати за Росію

Скандальна співачка MARUV розповіла, за кого вболіватиме на «Євробаченні-2019». Виявляється, її симпатії більш схильні до Росії.

Як повідомляє dnepr-trend.in.ua, уродженка Павлограда вирішила бути відвертою перед усіма, кого ж насправді буде підтримувати на пісенному конкурсі, розкривши всі карти в соціальних мережах. Відомо, що від Російської Федерації на конкурс поїхав відомий співак Сергій Лазарєв. Аргументувала своє рішення MARUV тим, що перебуває в дружніх відносинах з російським виконавцем.

За словами української співачки, у них з Лазарєвим є одна дуже цікава спільна історія, через яку вона й буде вболівати за нього. MARUV також додала, що їй було б цікаво подивитися на інших виконавців – як вони себе проявлять. Адже в будь-якому випадку вона підтримає всіх конкурсантів, які виконають незвичайний і яскравий перформанс.

Раніше мешканка Павлограду Анна Корсун брала участь в проекті «Голос країни», де її наставником був Сергій Лазарєв. З тих пір у артистів збереглася тепла дружба. Також виконавиця оголосила, що на початку квітня збирається з концертами в Росію. В кінці ж літа або на початку осені MARUV пообіцяла відправитися у всеукраїнський тур.

Зовсім недавно вона отримала нагороду в Росії в номінації “Прорив року” премії ZD AWARDS-2018, але приїхати за ними не змогла. Співачка запевнила всіх своїх фанатів, що незабаром вона буде з ними. Також заявила, що дуже щаслива отримати це визнання в Росії.

Незважаючи на таку тягу в сторону агресора, фанати української співачки повністю на її боці. Багато хто говорить про те, що творчість має бути поза політикою. Так вважає й сама 27-річна артистка, яка заявила про свою позицію під час Національного відбору «Євробачення-2019».

В кінцевому підсумку Анна Корсун, яка виступає під псевдонім MARUV, зайняла там перше місце, виконавши у фіналі пісню «SirenSong». Однак, після тріумфу представляти Україну на конкурсі «Євробачення-2019» співачка відмовилася, посилаючись на політичний тиск.

Comments

.,.,.,.