У Дніпрі Ольга Цибульська розповіла про кар’єру, сім’ю і дружбу

У вівторок 12 лютого, Дніпро відвідала відома співачка і телеведуча Ольга Цибульська. На зустрічі зі ЗМІ, артистка розповіла про свої життєві уподобання, роботі та сім’ї. З відвертими історіями Ольга поділилася з журналістами медіацентру Інформатор. В ході бесіди Цибульська навіть повідала про свої плани на майбутнє.

Співачка розповіла про свій шлях до слави, який був зовсім не легким. «Як не старайся бути популярним за один тиждень не станеш. Але якщо на тиждень, ти з виду пропадеш, то про тебе почнуть забувати. На жаль, це так працює », – каже Цибульська.

Сама Ольга до популярності ставитися досить рівно. Якщо десь її впізнають поза сценою, вона робить вигляд, що це не вона і взагалі не знає про кого йде мова.

За словами артистки найскладніше балансувати між кар’єрою і сім’єю. Дуже важко приділяти увагу дітям і сцені. Іноді доводиться робити нелегкий вибір. В майбутньому Цибульська намір випустити книгу в стилі «як встигати все». Сама співачка вважає, що книга не може бути універсальна для всіх, тому що багато хто живе по-своєму. Але в ній буде безумовно щось підходяще і вартісне.

Своїми улюбленими фільмами Ольга Цибульська назвала документальні, а також романтичні картини. Незабаром у співачки вийде нова пісня. Ближче до весни фанатам Цибульської варто чекати великий концерт у «Палаці Україна». Можливий навіть інтернет-проект за участю Ольги.

Журналісти не могли пройти повз теми відносин Ольги Цибульської і співака Михайло Хома під псевдонімом DZIDZIO. За словами артистки, вони вже давно знайомі з DZIDZIO, до того, як у нього з’явилася борода, і він став мега-популярним. Життя свого часу розвела двох співаків на цілі 10 років, поки вони не зустрілися на премії M1 Music Awards. Цибульська заперечує будь-які тісні зв’язки з Хомою і говорить тільки про дружні жестах уваги.

Comments

.,.,.,.