1500 доларів за картину: який дохід приносить спідкубінг?

У свої 20 років дніпрянин Олександр Іванчак вже 23-разовий рекордсмен України зі складання кубика Рубіка. Спочатку хлопець займався баскетболом, але травма змусила його забути про цей вид спорту.

Як повідомляє dnepr-trend.in.ua, одного разу Олександр потрапив на турнір зі швидкісного збирання кубика Рубика. Тоді йому прийшла ідея теж спробувати свої сили в цій грі. Після тривалих тренувань, хлопець почав збирати кубик Рубіка за одну хвилину. Ну, а далі – рекорд за рекордом.

Зараз спідкубінг – збірка кубика на швидкість – для Олександра не тільки хобі, а й робота. У перші роки своєї кар’єри хлопець прагнув завойовувати медалі. Після певних успіхів в спідкубінгі, днернянін вирішив стати студентом університету. Навчання не давало повноцінно тренуватися, але Олександр продовжував бити рекорди.

Згодом хлопець почав вчити цьому інтелектуальному виду роботи дітей. Зараз у нього є своя школа спідкубінга, яка приносить стабільний дохід. Хлопець зізнається, що це повністю його проект. Олександр вчить 20 дітей, займаючись з ними індивідуально або проводячи лекції.

Але основний прибуток хлопцеві приносять виступи й майстер-класи. Олександр Іванчак не виключає, що в подальшому буде займатися програмуванням – не дарма ж він закінчував університет. Але поки в пріоритеті – улюблена справа. Всі проекти зосереджені на кубику: розвиток соціальних мереж, школа, виступи.

Одного разу Олександру порадили розвивати соцмережі. Йому створили аккаунт в Instagram і хлопець вирішив взяти участь у популярному #adelechallendge. На підлозі з кубиків йому вдалося зібрати портрет Адель – це привернуло увагу аудиторії: ролик три дні тримався в ТОПі, набравши 100 тисяч переглядів.

Ідею робити картини з кубиків дніпрянин дізнався з телебачення. На одну картину йде 450 кубів, але він хоче збільшити їх кількість до 750-ти: зображення буде чіткіше і якісніше. Найближчим часом хлопець планує робити портрети зірок. Наприклад, коли вийде нова пісня Монатіка, він зробить його портрет, заллє фото в соціальні мережі й відзначить на ньому виконавця. Далі – чекати реакції. Одна така картина коштує 1 500 доларів з урахуванням роботи. Кожен кубик – приблизно 90 гривень. Скло – 8 тисяч гривень і рамка.

Comments

.,.,.,.