Розпалася відома дніпровська поп-рок-група

Тисячі дніпрян і шанувальників улюбленої рок-групи, в даний час не перестають задавати собі і один одному питання: “Чому?”, “Що трапилося?”, “А може це тільки чутки?”. Адже мова йде про улюблену багатьма поп-рок-групи “Натоліч”.

Вам допоможе дізнатися і відповісти на ці питання dnepr-trend.in.ua.

Почнемо з того, що група вже припинила виступи і готова дати останній і єдиний концерт для своїх фанів там, де вона вперше вийшла “в люди”. Саме в дніпровському клубі “Підпілля Махно”. Цей клуб і став місцем “народження” колективу.

Тут в клубі в далекому 2014 році вперше хлопці вийшли на сцену і глядачеві свою першу роботу. А то, що з цього вийшло, можна судити по успіху, який вже 5 років супроводжує колектив.

Давайте згадаємо як це було.

Згідно з розповіддю нашого джерела, ресурсу 49000.com.ua, саме в новорічну ніч в 2014 році відбулося “народження” нової групи. Зібралася трійця, до якої увійшли Костянтин Рафальський, його брат Данило і Денис Рейс. Тріо проіснувало місяць, поки до них не прийшов Олесь Степанов.

Ось тепер робота закипіла по справжньому! Уже під кінець року, в листопаді 2014-го, відбулася презентація першого альбому групи “Прометей”. У грудні група показує перший кліп на пісню “Прометей”, з однойменного альбому, а вже в лютому 2015 року глядачі побачили новий кліп “Текіла”. З цього, ймовірно, і почалася творча біографія нового колективу. Дніпро прийняв нового лідера в світі музики.

Потім вже були пісні “До дна” в 2015 році, яка увійшла до другого альбому клектива. У 2016 році
за версією конкурсу “Rock The Nation” від “Прост.О радіо”, “Натоліч” увійшов до топ-5 груп сучасності у світі музики.

Потім почалася активна пора музичної популярної групи. Участь у фестивалях, концертах, гастролях.

Що стосується виходу другого альбому, то його під назвою “AmonRa” презентували 19 травня 2016 року і був виконаний в дніпровської філармонії за участю духових віртуозів “наживо” – квартету “Tonart”, Лери Кибець, Андрія Кочурова і Юлії Шевченко.

І ось несподіване рішення колективу. Вони йдуть.

На прощання роблять фотосесії в повному складі на своїй сторінці для фанів і оголошують дату і місце останнього прощального концерту.

9 лютого 2019 року в клубі “Махнопаб”.
Не забудьте – тільки один концерт!

 

Comments

.,.,.,.