Як зосередитися на роботі: 5 дієвих порад

Знову завал на роботі? Ніяк не можете завершити навіть ті завдання, які потребують не так багато часу? Можливо, уся біда в тому, що ви забагато відволікаєтеся. Спробуйте організувати свій робочий час — і ви встигнете набагато більше.

dnepr-trend.in.ua пропонує до вашої уваги 5 способів, які допоможуть самоорганізуватися на роботі.

  1. Приберіть із робочого столу все, що може вас відволікати

Будь-які зайві речі на робочому столі відволікають вашу увагу. Тож залиште на столі лише потрібні речі, аби нічого не відволікало вас від думок про роботу. Фотографіям, статуеткам та іншим стороннім предметам — не місце на робочому столі.

  1. Не займайтеся кількома справами водночас

Якщо під час роботи вас постійно щось відволікатиме, то мозок щоразу буде змушений заново вибудовувати необхідні нейронні зв’язки, тобто знову і знову переживатиме вступний етап. А це значно гальмує діяльність та уповільнює роботу.

Тож попросіть, аби вас певний час ніхто не відволікав, відкладіть телефон і не заглядайте в інтернет без потреби.

  1. Установіть таймер для роботи й відпочинку

Визначте приблизно, скільки часу вам знадобиться, аби виконати завдання (або його логічно завершену частину). Виставте таймер, а після його сигналу відпочиньте кілька хвилин. Це дасть змогу троху перепочити і з новими силами продовжити роботу.

  1. Уникайте шуму й зайвого руху навколо

Шум і рух відволікають нас на підсвідомому рівні, адже спрацьовує інстинкт самозбереження. Так, ми підсвідомо відволікаємося на джерело руху чи шуму. Тож ліпше працювати в навушниках із улюбленою музикою або із затичками для вух. Також радимо поставити стіл так, аби не бачити, коли хтось постійно рухається навколо.

  1. Добре відпочивайте

Втома спричиняє розсіяність і значно уповільнює роботу. Тож аби поліпшити працездатність, добре та вчасно відпочивайте. Та й робота тоді не буде такою каторгою для організму. Тож навчіться на певний час вимикати свій мозок і забувати про роботу, адже наступного разу ви почнете працювати з новими силами та свіжими думками.

Тож якщо ви й досі не можете зібратися на роботі, прислухайтеся до наших порад. І нехай вам працюється легко та із задоволенням.

Comments

.,.,.,.