У Дніпропетровський області з’явилась перша кінокомісія

Дніпропетровська область обзавелася власної кінокомісією та було вже проведено перше її засідання. На ньому обговорили основні цілі та зазначили напрямки роботи. Більше на сайті dnepr-trend.in.ua.

Що ж це за комісія така, хто туди увійшов та чим вона буде займатися? Давайте розбиратись. Для України подібні кінокомісії – не новинка, вони існують у більшості областей нашої країни. Склад кінокомісії складається з експертів в області кіно, телебачення, мистецтва і культури. І головне запитання: навіщо? Мета комісії – розвиток кінематографу у нашій області, зокрема приваблення українських та іноземних інвесторів для зйомок фільмів на Дніпропетровщині. Також на першому засіданні було прийнято рішення створити «кінопаспорт» області – знайти цікаві локації, які годяться для демонстрування на великому екрані.

А тим часом дніпровські кінотеатри приєдналися до загального тренду з повторного прокату класичних кінофільмів. Лише за листопад великі екрани нашого міста показали  стрічки Мікеланджело Антоніоні, Пола Верховена, сестер Вачовські та інших. Проте далі – більше. 

Comments

.,.,.,.