«Красуня та чудовисько» – вперше у Дніпровському оперному театрі

 

Підготовка до прем’єри мюзиклу «Красуня та чудовисько» у оперному театрі Дніпра майже закінчена! Багато різноманітних костюмів, розмальовані декорації, професійний вокал, дивовижна музика – все це чекає глядачів на прем’єрі цього мюзиклу у Дніпровському оперному театрі, пише dnepr-trend.in.ua.

На цьому мюзиклу буде дивовижний костюм чудовиська, який стане головною особливістю даної прем’єри у театрі. Роботи над шиттям тривали майже місяць, але майстрині театру впевнені, що сам процес шиття – захопливий. Костюми героїв складаються з маленьких декоративних частин аплікацій та різноманітних деталей.

Над ескізами майбутніх костюмів працювала майстриня Дніпровського оперного театру Світлана Югова. Костюмів напрацьовано більше 60 штук. Над декораційними деталями також тут добряче попрацювали. Усі декорації вже скоро встановлять на сцені, яка перетворяться на справжню фантастичну казку театру.

Сценарій також буде захопливий, як розповіли головні сценаристи. Спочатку буде жахлива історія без казкових декорацій та гарних малюнків, щоб налякати глядачів театру, а вже потім щасливе кохання затьмарить усі жахи. Актори вже проводять репетиції у фойє, які можуть тривати годинами. Хоча вони ще проводять репетиції у звичайному власному одязі, але вже можна уявити акторів оперного театру у розкішних костюмів, які підготовлюють декоративний цех.

Матеріал для оперних співаків театру став незвичайним, але захоплюючим. Також, у мюзиклу знайшлось місце для молодих та вродливих красунь.

Прем’єри мюзиклу «Красуня та чудовисько» заплановані всією країною із завтрашнього дня, 1 грудня. А вже 30 грудня, перед самим Новим роком, буде прем’єра мюзиклу у Дніпровському оперному театрі.

Comments

.,.,.,.