В Дніпрі відбудеться концерт національної капели бандеристів

13 березня в приміщенні Дніпровської обласної філармонії імені Л.Когана відбудеться концерт Національної капели бандуристів. Про це повідомили організатори заходу на сторінці події в Facebook, пише “dnepr-trend.in.ua“.

Найстарший творчий колектив України – Національна заслужена капела бандуристів України ім.Г.Майбороди, приїздить до Дніпра з програмою, до 207-ої річниці з дня народження Тараса Шевченка.

Головним меседжеджем концерту, за словами артистів є передати дніпрянам, що творчість Шевченка — є надзвичайно різноманітна. Не тільки патріотично-патетична чи трагічна, а ще й щемливо інтимно-лірична, а подекуди навіть жартівлива та розбишацька. Проте в будь-якій своїй іпостасі він сьогодні, як ніколи, залишається надзвичайно актуальним.

Переконатися в цьому дніпровський глядач зможе вже 13 березня, о 17:00 у приміщенні Дніпропетровської обласної філармонії ім.Л.Когана. Квитки вже є у продажу, однак у вкрай обмеженій кількості, оскільки захід відбудеться з дотриманням усіх чинних карантинних обмежень.

Приємною несподіванкою і особливістю виступу капели бандуристів стане те, що в концерті візьме участь солістка Дніпропетровського театру опери та балету – Катерина Миколайко.

Серед інших, втім вже значно менш приємних сюрпризів, стала звістка про те, що Дніпровська філармонія, як і у випадку з концертом до дня рідної мови, жодним чином не висвітлила на своєму офіційному сайті інформацію щодо проведення даного заходу.

Нагадаємо, 12 лютого в стінах дніпровської обласної філармонії відбувся концерт, приурочений до Міжнародного дня рідної мови. Втім, ані на сайті, ані на офіційних ресурсах закладу про це не було жодної згадки.

Видається вкрай дивним, що керівництво закладу, який нібито зацікавлений у максимальній відвідуваності своїх заходів, а отже й продажу квитків так мляво реагує на потенційну втрату прибутків, що їх приноситимуть події українського національного характеру.

Comments

.,.,.,.