Історія гурту братів з Дніпра Володимира та Олександра Борисенка

Брати Борисенки, Володимир та Олександр, змогли створити по-справжньому унікальний гурт. Народившись у тодішньому Дніпропетровську у 1992-му році, їхній музичний дует раніше отримував нагороди національних рейтингів, а нововипущені сінгли та альбоми музикантів завжди були очікуваними та популярними. Про історію існування цього гурту братів, родом із Дніпра, читайте далі на dnepr-trend.

Один із учасників гурту, Олександр Борисенко народився 8-го вересня 1992-го року у сучасному Дніпрі. Почавши творчу кар’єру у 2009-му році, роки активності цього гурту продовжується і нині. Основний жанр творів, які випускає музикальний гурт – це Синті-поп, фанк, пауер-поп та європоп. У 2011-му році гурт братів дніпрян отримав перші нагороди: за хітову пісню “Зоряний берег” (оригінальна назва російською мовою – “Звёздный берег”) були нагороджені “Золотим грамофоном”, а на суперфіналі “Фабриці зірок” отримали приз глядацьких симпатій.

Життя до музичного шляху

Хоча багато фактів із життя Володимира та Олександра Борисенка ще не відомі для нас, деякі біографічні сторінки все ж були розкриті самими авторами пісень. Так, учасники здобували освіту у Київському навчальному закладі – Київському національному університеті культурі та мистецтв IV рівня акредитації. За професією вони все ж стали музикантами та артистами, тож із початком 2009-го року вони вирішили розпочати свій творчий шлях у музиці.

Джерело фото: https://www.facebook.com/borisenkomusic/

2009-го року молоді хлопці вирішили зробити перший крок у музикальній культурі – того часу ще нікому не відомий дует братів Володимира та Олександра Борисенка вирішує взяти участь у прослуховуванні першого сезону національного конкурсу “Україна має талант”. В той же самий час гурт вирішив спробувати себе і на іншому музичному конкурсі – “Фабрика зірок-3”, де успіх для братів був неминучий. Спочатку все йшло досить прямолінійно – брати змагалися за путівку до фінального етапу шоу із іншим учасником проєкту. В результаті чого дует проходить до наступного етапу конкурсу “Фабрика зірок-3”, в якому вже в другому ефірі співає із відомою українською співачкою Ламою. Проте на цьому етапі розпочалася найгостріша історія їхнього виступу – журі проєкту розкритикували дует за те, що один із братів співає краще за іншого. Тож того останнього тижня Олександру Борисенко довелось доводити свою гідність до участі у телевізійному музичному шоу країни.

Популярність гурту із виступу на “Фабрика зірок-3”

Із моменту такої гострої частини телепроєкту, відомість братів Володимира та Олександра Борисенка тільки збільшилась, і стрімко продовжувала рости! Хоча їхній гурт і не потрапив до фінального етапу, за допомогою голосувань глядачів гурт дніпровських співаків повернувся на сцену телешоу. Фінальний етап “Фабрики” пройшов у новорічну ніч, після чого пройшли кінцеві голосування серед телеглядачів. За їхніми результатами, гурт братів із Дніпра посів четверте місце, що є досить непоганим результатом для початківців. Після чудового старту у творчій кар’єрі, вони від січня до лютого 2010-го року продовжували брати участь як фіналісти проєкту в гастрольному турі “Фабрика зірок-3”, а разом із цим відомість братівського гурту тільки зростала. 

Джерело фото: https://www.facebook.com/borisenkomusic/

В березні-місяці 2010-го року було розпочато новий музичний конкурс – “Фабрика суперфінал” де Володимир та Олександр Борисенки, безумовно, взяли участь. Їхній виступ став нонсенсом для журі телевізійного проєкту – такого яскравого виступу там точно не очікували. Результатом непоганої підготовки молодих співаків до сцени стало здобуття нагороди – призу глядацьких симпатій. Разом із ним вони отримали право зняти дебютний кліп. Пізніше відбувся і гастрольний тур “Фабрики суперфінал”, у якому брати, родом із Дніпра також брали участь.

Кар’єрний шлях братів у музиці

2009-го року у дніпровського гурту братів Володимира та Олександра Борисенка вийшла перша композиція – “Не чіпай мого плеєра”, який пізніше став сінглом у альбомі “окремок”. Пісня стала особливою для усього творчого шляху братів – вона ними виконувалася на проєкті “Фабрика зірок-3” 20 грудня того ж року. Продюсером для цієї пісні став Костянтин Меладзе (український композитор грузинського походження). 

Ця пісня була записана у новому для хлопців жанрі – Синті-поп та поп-рок. Випущена російською мовою, відеокліп для “Не чіпай мого плеєра” так і не був знятий, хоча іноді для демонстрації їхньої першої композиції у творчості використовуються виступ на реаліті-шоу “Фабрика зірок-3”.

2010-го наступного року у дніпровського гурту братів вийшла нова композиція – “Нехай я й маленького зросту”.  Пісня братів Борисенків була представлена ними же на суперфіналі (один із останніх етапів) шоу “Фабрика зірок-3”. Пісня виконана у тому ж самому стилі, що й минула, і відеокліп до неї так і не був знятий. Іноді ця композиція виконувалася братами Борисенками із участю Олександри Єгорової, створюючи непоганий дует (наприклад, участь того ж року у шоу “Україна сльозам не вірить”).

Джерело фото: https://www.facebook.com/borisenkomusic/

У цьому ж 2010-му році гуртом братів було випущено новий сінгл, під назвою “Чаклувала зима”. Тут був використаний жанр Синті-поп із елементами денсу, а вийшла композиція 26 листопада 2010-го року. Цей трек було вперше продемонстровано дніпровським братівським дуетом із Володимира та Олександра Борисенка на фінальному етапі шоу “Україна сльозам не вірить”. 

Особливістю цієї композиції став відеокліп, який став першим у творчому шляху хлопців, родом з Дніпра. У першому кліпі в репертуарі гурту було показано братів, які виступають на сцені, з’являючись у різних образах (змінювався й одяг). Характерною особливістю стало й використання ефектів – наприклад, падаючого снігу та “track motion”.

Сьогодення для дніпровських братів

Після остаточного завершення участі дуету у шоу-проєкті “Фабрика суперфінал”, Борисенками було прийнято рішення щодо підписання робочого контракту з телевізійним каналом ”Новий канал”. Протягом роботи контракту між дніпровським гуртом та Новим каналом є певні результати – було знято 4 відеокліпи на пісні молодих співаків, а всього було записано 11 пісень. Найхітовішими з них стали такі треки, як “Зоряний берег”, “Нехай я й маленького зросту”, “На мільйони одна”. У двох із піснів дуету авторами тексту виконання були самі брати – у пісні “Вона” автором був Олександр Борисенко, а у пісні “Небо плаче” – Володимир Борисенко. 

Джерело фото: https://www.facebook.com/borisenkomusic/

До сьогоднішніх днів брати продовжують активно працювати на телевізійній сфері. Не можна сказати, що це напряму пов’язано саме із музикальною творчістю, проте все ж Олександр та Володимир Борисенки з’являлися у ролі ведучих на таких телепрограмах Нового каналу, як “Teen Time” та “Живчик старт”. Дует із дніпровських братів дебютував і у відомому серіалі “Перерва”, який транслювався на телебаченні. 

Хоча брати для цих років вже не такі актуальні, як були у тому ж 2011-му році, вони пройшли великий шлях у музичній індустрії – починаючи від шляху участі у музикальних телевізійних передачах, продовжуючи творчість у різних жанрах музики. Нині ж брати Володимир та Олександр Борисенки продовжують робити музику, зробивши це власним хобі, а поєднують вони це разом із підтриманням сімейних відносин у житті! 

Comments

.,.,.,.