Так розпорядилася доля: Брежнєва «кинула» шанувальників на власному концерті й полетіла в Париж

Кам’янчанка Віра Брежнєва дуже сильно підвела своїх шанувальників, не приїхавши на власний концерт. Варто зазначити, що українська співачка славиться подібними витівками, коли фанатам доводиться в терміновому порядку здавати квитки.

Як зазначає dnepr-trend.in.ua, цього разу Віра Брежнєва розлютила фанатів російського Томська. Але, щоб ті не ображалися, заповзятлива співачка вирішила виправдатися перед ними своїм постом в Instagram, опублікувавши фотографію з готельного номера.

Як виявилося, Кам’янчанка проміняла свій виступ в Томську на Тиждень моди в Парижі, який проходить у ці дні. На фото Віра Брежнєва сидить в халаті на ліжку й задумливо дивиться у вікно, як ніби проводжає поглядом літак до Томська.

З тексту, який залишила співачка під фото, стало зрозуміло, що вона дуже шкодує, що в перший день весни виявилася в Парижі, а не з прекрасними людьми. Швидше за все, Брежнєва натякала про томчан. Виявляється, в столиці моди немає таких людей, як в Томську. Найцікавіше те, що Кам’янчанка у всьому звинувачує долю, мовляв, вона так розпорядилася.

Але шанувальників співачки просто так не проведеш. Вони написали в коментарях під постом, що дуже розчаровані поведінкою артистки. Адже могла й попередити людей про скасування концерту. Деякі відзначили, що так Віра вчиняє не вперше.

Багато фанатів не розуміють, як можна взяти й раптово опинитися в Парижі. Адже в Томську люди щиро прийшли на концерт своєї улюбленої співачки. Взяли букети дорогих квітів, щоб подарувати артистці, послухати її пісні. Але Віру Брежнєву доля послала в столицю Франції.

Крім того, деякі шанувальники українки написали, що через відміну концерту було багато дитячих сліз. Адже діти на такі речі реагують дуже болісно. Шанувальникам залишається тільки здогадуватися, були щирими слова в публікації Віри Брежнєвої та вона дійсно шкодує про зрив концерту чи співачка просто про нього забула.

Comments

.,.,.,.