Кому потрібен компресійний трикотаж

Який ефект від компресійних панчох? Противарикозний трикотаж охоплює ногу зовні і, таким чином, чинять певний тиск на тканини та венозні кровоносні судини. Цей тиск розвантажує вени та лімфатичні судини за рахунок зменшення потоку рідини з кровоносних капілярів у тканині, а венозні кровоносні судини стискаються до меншого діаметра, так що недостатні венозні клапани знову закриваються та виконують свою функцію зворотного клапана.

Медичний компресійний трикотаж  допомагає з венозними чи лімфатичними захворюваннями. Компресійна білизна доступна у різних класах компресії залежно від ступеня захворювання. Лікар, що лікує вас, вирішить, який клас компресії вам необхідний, грунтуючись на ваших результатах.

Навіщо потрібні компресійні панчохи?

Вони використовуються для лікування венозних або хронічних лімфатичних захворювань, а також для лікування рубців. Білизна при варикозі створює зовнішній тиск на тканину закритої ноги, щоб полегшити пошкоджену венозну або лімфатичну систему. Компресійна терапія медичними компресійними панчохами є тривалим лікуванням, особливо при хронічних ушкодженнях. Панчоха утворює лікувальний зовнішній бар’єр для м’язів під час руху, завдяки чому м’язова помпа працює більш ефективно.

Компресійні панчохи використовуються при:

  • лімфатичних захворюваннях, проблемах з венами ніг,
  • лімфатичних та ліпедемах,
  • як профілактика тромбозу,
  • для запобігання набрякам та застійним явищам,
  • у далеких поїздках,
  • під час вагітності або при заняттях спортом.

Вони мають функцію зовнішнього тиску на тканині гомілки, щоб розвантажити пошкоджену венозну або лімфатичну систему. Спитайте лікаря, як підібрати розмір для себе.

Ви також можете знайти коротку інформацію про різні типи панчох та дату вимірювання в Med-magazin.ua.

Функція компресійних панчох

Медичні компресійні панчохи мають певний градієнт тиску, який зменшується від кісточки догори. Це головна відмінність від панчох, що підтримують, які не підкоряються жодному стандарту. Це означає, що компресійні панчохи ефективні з медичної точки зору і доступні тільки в спеціалізованих магазинах.

Як користуватися компресійним трикотажем різної довжини? Компресійні панчохи доступні в різних дизайнах, матеріалах, довжинах (панчохи до колін, панчохи до стегон або колготки) та кольорах. Є спеціальні моделі для чоловіків та вагітних жінок.

Відмінність панчох кругової в’язки від трикотажа плоскої в’язки

Основна відмінність проводиться між двома різними процесами виробництва медичних компресійних панчох, які розрізняються за способом дії, посадкою та зовнішнім виглядом: панчохи кругового в’язання та панчохи плоскої в’язки. Як носити їх при варикозі. Трикотаж кругової в’язки зазвичай вибирають при венозних проблемах легкого та середнього ступеня тяжкості, а панчохи плоскої в’язки – при ліпедемі та лімфедемі.

Comments

.,.,.,.