Переможець “Х-фактор” виступив у Дніпрі та розповів про себе: “Ми змінюємося щомиті”

Виявляється вже у 19 років можна одночасно бути кухарем-кондитером та співаком. Хлопець зі Львівщини Міша Панчишин уособлює в собі ці два поняття.

19 квітня разом з іншими фіналістами вокального шоу «X-фактор» він виступив у Дніпрі. Якщо хтось взагалі вперше чує про цього хлопця, то сайт dnepr-trend.in.ua вам про нього розповість докладніше. Гадаю, вже всі зрозуміли, звідки він почав робити свої перші кроки на велику сцену.

Отже, у 2017 році Міша взяв участь у популярному в Україні вокальному шоу «X-фактор», де він зміг потрапити до фіналу та перемогти. Якщо описувати трьома словами: прийшов, побачив, переміг. Крім співу, хлопець ще готує десерти.

Міша Панчишин після успіху на шоу став популярним. В нього часто беруть інтерв’ю і в основному задають одні й ті ж самі питання, наприклад, чи змінився він після свого успіху? Але хлопець на них відповідає по-філософськи: “Ми змінюємося щомиті”. Важко не погодитися з ним, адже кожного дня ми отримуємо новий досвід, навіть, якщо нам здається зворотне. 

Співак зізнається, що зміни позитивно впливають на його життя. Нещодавно він повністю поринув у творчість, віддавши всю свою енергію, через що у нього почалася депресія. Міша зрозумів, що не можна впадати в залежність від якоїсь однієї сфери життя. Улюблена справа – це звісно добре, але спілкування з людьми дає більше користі. Ти від цього отримуєш справжні емоції, які й надихають на творчість.

Міша Панчишин має творчий псевдонім – «Ptashkin». З’явився він задовго до захоплення музикою. Придумали його друзі співака, і він дуже швидко прижився серед близьких. Тобто «Ptashkin» — це не назва гурту, а творча сторона. Хлопець розповідає, що від музичної діяльності виділяє лише плюси. Мінуси виникають лише тоді, коли він віддаляється від творчості.

За освітою Міша кондитер. Розповідає, що все розпочалося з дитячої мрії стати художником. Він майже вступив на відповідну спеціальність, але друг переконав його вчитися на кулінара. На­вчання кондитерської справи було одним із тих занять, які виховували креативні навички.

Comments

.,.,.,.