У Дніпровській філармонії прозвучала скрипка італійського майстра П’єтро Гварнері

Перед концертом потрібно не просто розігратися майстру, а й надати можливість підготуватися скрипці до нових умов! Адже ця скрипка у Олега Курочкіна – унікальний музичний інструмент! Більше на сайті dnepr-trend.in.ua.

Скрипаль, лауреат міжнародних конкурсів Олег Курочкін розповів, що його скрипка незвична – це інструмент П’єтра Гварнері, 1702-го року, з державного німецького фонду, на ній раніше грав австрійській композитор Франц Шуберт. Ходять слухи, що на цій скрипці граф Антоніо Вівальді, італійський композитор, дирижер та скрипаль-віртуоз, але ця інформація не перевірена.

Олег Курочкін розповів про існування давньої традиції у Німеччині – надавати переможцям найпрестижніших конкурсів інструменти в оренду на кілька років.

Олегу Курочкіну запропонували декілька інструментів на вибір, та йому приглянувся саме цей варіант.

У Дніпрі скрипаль Олег Курочкін разом з Академічним симфонічним оркестром філармонії імені Когана та диригентом Дмитром Логвиним грає свій улюблений концерт Брамса.

Олег саме з тих молодих успішних хлопців, які своєчасно потрапили до Германії, закінчили успішно навчання в академії у видатного педагога Гарлицького і сьогодні він вже працює в Берліні в молодіжному оркестрі. Являється концертмейстером молодіжного Берлінського оркестру. Про це розповів Дмитро Логвин – народний артист України, диригент.

Можливість приїжджати на батьківщину молодому музиканту Олегу Курочкіну надає можливість фонд – Vere Music. Після Дніпра Олег Курочкін проведе концерт у місті Харкові, та в Київській академії імені Чайковського проведе майстер-класи.

27-річний скрипаль накопичує враження з українськими музичними колективами.

Цей концерт не могли пропустити шанувальники класики та виконали всі умови перебування міста в «червоній зоні» карантинного часу. Тож музика працює ще і для здоров’я публіки. Симфонія Мендельсона та типичний концерт Брамса – два безумовних шедеври симфонічної музики. Публіки було не мало, білетів розпродано в достатній кількості, а це означає, що інтерес присутній. Існує заінтересованість до того, що роблять музиканти.

В майбутньому всіх фанатів даного виду мистецтва слід чекати нових програм та нових вражень від шедеврів класичної музики та зустріч з видатними виконавцями, не дивлячись на те, що вони достатньо ще молоді.

Comments

.,.,.,.