У Дніпрі відбулась виставка молодих митців «Dnipropetrovsk Region Art Fest»

Музей українського живопису вдруге приймає до себе Dnipropetrovsk Region Art Fest 2019 — виставковий проект молодих митців Дніпровської області.  Сайт dnepr-trend розповідає як пройшло відкриття. 

В Україні арт-ринок нині зароджується, а цікавість до мистецтва ще не така розвинута, як у Західних країнах. Молодим художникам «набрати обертів» у кар’єрі досить не просто. Та навіть наважитися на персональну виставку та переконати інших у своїй унікальності – нелегке завдання!

На виставці презентовано понад 200 творчих робіт. Особливих критеріїв до відбору учасників не було. Авторами картин стали як художники-любителі, так і студенти художніх коледжів до 35 років. Усі вони працюють на різний манір, експериментують у техніці, створюють власний стиль.

Хоч наразі молоді й не просто заявити про себе та рушити з головою у професійну діяльність,  але участь у подібних виставках — це є той самий крок вперед.

Недарма основна мета подібних заходів – показати абстрактне та нестандартне бачення світу молоддю та дати  шанс отримати старт у великому світі мистецтва. Роботи максимально різні: від пейзажів до портретів, від сюрреалізму до класицизму та шалено популярний серед творців — абстракціонізм. Особливо слід зазначити  окрему ланку мистецтва, де представлені роботи на тему «Крим.Україна». В цілому, показати свої здібності спровадились понад 50 митців.

Познайомитися з художниками можливо особисто, у музеї. Наприклад, одна з них — Аліна Набока, художниця, емальєр. Окрім живопису працює у техніці художньої емалі. За її плечима ціла низка виставок. «Чайка. Ремінісценція 1992-2017», Всеукраїнська бієнале «Сучасне мистецтво вогню України», участь в  емальєрних симпозіумах, «Діалог з Марією Приймаченко» та інші роботи.

Завітати на виставку можливо за адресою: м.Дніпро, площа Троїцька, 5а, з 11:00 до 19:00. Вхід вільний.

Comments

.,.,.,.