Некомерційний тур українського фільму «Брама» почався з Дніпропетровщини

З Дніпропетровщини почався перший некомерційний тур української стрічки «Брама». Фільм показали в дев’яти населених пунктах регіону. Першими її подивилися кам’янчани, а останніми – дніпряни.

Сюжет кінострічки «Брама» грунтується на п’єсі українського-німецького драматурга Павла Ар’є «На початку і в кінці часів». Фільм є спільним українсько-американським проектом. У ньому йдеться про незвичайну сім’ю, яка живе в Чорнобильській зоні відчуження.

Як повідомляє dnepr-trend.in.ua, головну роль баби Прис у фільмі зіграла Ірма Вітовська, найбільш відома за роллю Лесі в серіалі «Леся + Рома». Днями актриса дала прес-конференцію в Дніпропетровській ОДА, на якій розповіла про фільм.

За словами Ірми Вітовської, символічно, що саме з Дніпропетровщини розпочався всеукраїнський тур фільму «Брама». Адже це стратегічно важлива область. У прямому сенсі східна «брама» нашої країни, яка стала форпостом української незалежності.

Жителям Кам’янського дуже сподобався фільм. Правда, для деяких він виявився складним. Сама Ірма визнає, що, дійсно, стрічка не проста й важко сприймається. В першу чергу для людей з консервативними поглядами. Але, незважаючи на це, її намагалися зробити доступною для всіх.

Багато глядачів пишуть приємні відгуки про стрічку. Просять більше знімати таких фільмів. Адже, люди вже «наїлися» розважального контенту і їм хочеться чогось іншого. Наступний тур стрічки «Брама» розпочнеться на Херсонщині.

Як відомо, вперше за роки незалежності в Україні діє президентська програма підтримки вітчизняного кінематографа. Половину бюджету фільму профінансувала держава. У 2018 році на розвиток українського кіно з держбюджету виділили понад 1 млрд гривень. Тому за останні роки вітчизняне кіно стрімко пішло вгору.

Comments

.,.,.,.