Учасники “Голосу Країни” родом із Дніпра

Талановиті дніпровські виконавці пісень у свій час спробували себе у українському вокальному телевізійному шоу “Голос Країни”. Хтось зміг дійти до чвертьфіналу, а хтось дістався півфіналу, залишаючи проєкт за крок до перемоги у сезоні. Далі на dnepr-trend.in.ua.

Артем Семенов

Артем Олегович Семенов – український оперний та естрадний співак відомий ще під псевдонімом Діва Урсула, народився 1 лютого 1986 року на Дніпропетровщині та зростав у звичайній сім’ї із батьком-машиністом і матір’ю-кухаркою. 

Прихильність та любов до музики

З раннього дитинства Артем проявляв свою зацікавленість до музичного мистецтва. Вже в свої вісім років хлопець почав займатися розвитком вокалу у хоровому гуртку при церкві, а у музичній школі навчався гри за напрямом інструменту – фортепіано. Вже у юності Артем став лауреатом великої кількості дитячих музичних конкурсів.

У 17 років Артем Олегович здобув середню загальну освіту у закладі освіти та музичній школі і вступає на відділ хорового диригування міського музичного училища. Паралельно з навчанням у закладі, хлопець керує соборним хором, виступає на сценах місцевих театрів.

Неймовірний прояв на талант-шоу

У 2009 році Артем Семенов став лауреатом телевізійного шоу “Україна має талант” першого сезону, де членів журі зміг здивувати своїм вокальним талантом – володіння одразу чоловічим і жіночим тенором, сопрано відповідно. Твори світової музики під його звучанням отримали новий звук, за шо й зміг посісти друге місце талант-шоу. 

2020 року Артем Семенов випробував свої сили і на “Голос Країни-10”, де потрапив до команди Тіни Кароль та дійшов до етапу шоу “Нокаути”, здолавши етапи “Наосліп” та “Бої”, проте після нокаутів був змушений покинути шоу. 

Владислав і Роман Таранцови

“Голос Країни-9” став одним із наймасштабніших серед сезонів вокального шоу. Під час трансляції другого випуску творчого шоу на етапі “Сліпих Прослуховувань” з’явилися і брати Владислав і Роман Таранцови. Вони з міста Дніпро.

фото: 1plus1.ua

Усе життя хлопці розвивали у собі творчі здібності, і знайшли його у музиці – а для знаходження кращого музичного стилю, спробували себе у талант-шоу “Голос Країни”. Владислав і Роман Таранцови досягли непоганих результатів – обравши команду MONATIKа, брати змогли дійти до прямих ефірів та чвертьфіналу. 

Владислав і Роман Таранцови зв’язали свій стиль улюбленної музики із творчістю Діми Монатіка, вони сумісною роботою працювали над своїми музикальними здібностями та покращували навички. Проте після початку чвертьфіналу, хлопці поступилися Вікторії Олійник. 

Володимир Ткаченко

Девід Аксельрод (при народженні повне ім’я Володимир Сергійович Ткаченко) – український співак та композитор, народився 22 червня 1983 року у Дніпрі. В 1998 році одержав загальну середню освіту в спеціалізованому навчальному закладі, де поглиблено вивчав англійську мову. 2002 року одержав освіту у монтажному технікумі за напрямком будівництва та архітектури. 2007 року отримував освіту у Придніпровській державній академії будівництва та архітектури.

Перші кроки на сцені та телевізійна участь

Здобуваючи освіту у академії, Володимир Ткаченко зробив перші кроки на сцені музики. Він взяв участь у Міжнародному конкурсі “Юність Дніпра” у 2004 році, у тому ж році пройшов телевізійний проєкт “Шанс-4” та переміг у конкурсі “Караоке на майдані”, Взяв участь у кастингу на проєкт “Ти – зірка”, що проходив до національного відбору на Євробачення, увійшовши у четвірку фіналістів. 

фото з Інстаграму

2010 року під час дніпровського кастингу до першого сезону талант-шоу “Ікс-Фактор”, де отримує унікальну пропозицію від телеканалу “СТБ” на участь у шоу “Танці з зірками”, де Володимир Сергійович приймає ініціативу. Після початку прямих ефірів у 2011 році та п’ять місяців тяжких танцювальних тренувань разом із Іриною Лещенко, за голосуванням глядачів пара зайняла третє місце.

Після тривалого відпочинку від сцени, співак пережив творчий кризис, проте зміг з неї вибратися, змінивши своє сценічне ім’я на Девід Аксельрод. Зі своїм новим прізвищем він успішно виступав на телевізійному музичному шоу “Голос Країни-9”, де потрапив до команди Тіни Кароль та дістався півфіналу, проте фіналістом у передачі стати так і не зміг. Навесні 2020 року Девід брав участь у національному відборі на Євробачення, де за голосом суддів та телеглядачів посів 4-5 місце у фіналі.

Арсеній Журавель

Арсеній Ігорович Журавель – український співак, автор пісень та викладач вокалу, народився 13 листопада 2000 року на Дніпропетровщині. З самого дитинства займався творчістю у зразковому колективі Арт-студії “Дитячій світ”. 

Освіта за музикальним фахом

Здобував освіту у міській загальноосвітній спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №4. З відзнакою зміг закінчити навчання у міській музичній школі №3 по класу фортепіано. У 2016 році вступив до міського обласного музичного коледжу за напрямком Хорового диригування, а вже через чотири роки закінчив його з червоним дипломом. Цього ж року вступив до Одеської національної музичної академії імені А. В. Нежданої за фахом Хорового диригування.

фото з Інстаграму

Учасник музикальних телепроєктів 

В 2007 року брав участь у Всеукраїнському дитячому телевізійному вокально-хореографічному конкурсі “Крок до зірок” та отримав премію Зірки України та Юного таланту року. У 2013 році взяв участь у п’ятому сезоні талант-шоу “Україна має талант”, де на відборі учасників отримав “три так” від суддів та дійшов до півфіналу проєкту.

У 2019 році Арсеній Журавель спробував себе у шоу “Голос Країни-9”, де обрав команду Потапа. Зміг дістатись чвертьфіналу, подолавши етапи шоу “Бої” та “Нокаути”, проте у чвертьфіналі поступився Вікторії Ягич та Карині Асентьєвій, виконуючи пісню “Полюбэ” від гурту MOZGI.

Анна Корсун (MARUV)

MARUV – українська співачка родом з Дніпропетровщини, народилася 15 лютого 1991 року. Переможниця номінацій M1 Music Awards у 2018 році, YUNA у 2019 та 2020 роках та інших. Здобула свою освіту у Національному технічному університеті “Харківський політехнічний інститут” у 2014 році.

Сольний шлях у музиці 

Анна Корсун почала свою музичну творчість у 2017 році. До цього була учасницею музикального проєкту “Maruv” (з лютого-місяця 2017 року до березня наступного року це був гурт із іншими учасниками). Вона у 2017 році випускає свій міні-альбом “Stories”, написаний трьома мовами, Того ж року познайомилася із гітарістом Михайлом Бусіним, з яким пізніше співпрацювала у створенні лейблу (“Zori Sound”), а пізніше й у створенні спільних музикальних релізів. Разом із Boosin (нікнейм Бусінина), першим спільним треком був “Спини”, а другим став свого часу хіт “Drunk Groove”.

фото з Інстаграму

Участь у музикальних-шоу 

Під час здобування освіти у 2014 році при НТУ “ХПІ”, навчалася вокальному мистецтву. Так, цього ж року Анна Корсун спробувала себе у телевізійному талант-шоу “Голос Країни” у четвертому сезоні. Вона дійшла до чвертьфіналу, але під час прямих ефірів (етап шоу) покинула проєкт.

22 січня 2019 року стало відомо про участь Maruv у Національному відборі на Євробачення. За результатами жеребкування, 9 лютого того ж року Анна Корсун виконала свою сольну композицію “Sirens Song”. Ця пісня очолювала високі позиції у музикальних чартах, а глядачі високо оцінили хіт артистки, яка, дійшовши до фіналу, здобула перемогу. Проте під час переговорів Анни із НСТУ, вони не дійшли спільної згоди. Таким чином, вона не представляла Україну у Європейському конкурсі.

Comments

.,.,.,.