Брати з Дніпра запалили своїм драйвом «Голос країни-2019»

Другий випуск талант-шоу «Голос країни-2019» став успішним відразу для двох хлопців з Дніпра – Владислава та Романа Таранцових, які виконали пісню групи One Republic «Love Runs Out». Шикарний виступ не пройшов повз увагу і зіркових тренерів.

Як повідомляє dnepr-trend.in.ua, першою до артистів повернулася Тіна Кароль. Але в боротьбі за талановитих виконавців MONATIK вирішив скласти їй конкуренцію й не прогадав: хлопці увійшли в команду саме Дмитра. Пояснили вони свій вибір тим, що популярний артист більше підходить їм по музичному стилю й сценічного бачення.

Якщо говорити про хлопців, то вони починали свою вокальну кар’єру в сільському клубі, так як самі народились і виросли в селі Добровілля на Дніпропетровщині. У юнацькому віці більшість дітей зазвичай рівняються на відомих артистів, але для Владислава та Романа справжніми кумирами були бабуся, яка прекрасно співала й тато. Останній закінчив училище культури – справжній музикант, у якого свого часу була власна група.

Роман в дитинстві навчався грі на акордеоні, а Владислав, крім того ж акордеона, ще ходив на вокал. Хлопцям довелося несолодко, адже найближча музична школа знаходилася в 25 кілометрах від їхнього села – доводилося добиратися своїм ходом кілька разів на тиждень. Таранцові зізнаються – було важко, але такі випробування тільки йдуть на користь.

Згодом брати стали професійними музикантами, виступи яких досить часто можна побачити на сцені Дніпропетровської обласної філармонії ім. Л. Когана, а також на інших майданчиках. Вони багато працювали й потрапили в «Голос». Ідея участі в талант-шоу належить Роману, Владислав погодився – так хлопці опинилися на проекті.

За словами дніпрян, вони дуже цінують поради свого зіркового тренера, до яких намагаються прислуховуватися під час репетицій. Відгуки про Дмитра з боку хлопців тільки позитивні: «добрий, простий, надзвичайно працьовитий». Крім того, пісні Монатика брати часто виконують на різних заходах, так як вважають їх близькими по духу.

 

Comments

.,.,.,.