Кінець початку. Чому Україна відмовилася від участі в “Євробаченні 2019”

Сайт https://dnepr-trend.in.ua/uk/ уже повідомляв, що в Україні пройшов національний відбір на пісенний конкурс Євробачення-2019.

Були представлені 16 фіналістів, які здобувши перемогу в півфіналах, вийшли у фінал конкурсу. Серед них групи і солісти, які розіграли головний приз відбіркового конкурсу – право представляти Україну на 64 Міжнародному пісенному конкурсі Євробачення – 2019.

Після того, як відбулися виступи всіх фіналістів і були підведені підсумки голосування, виявилося, що перемогу здобула співачка Анна Корсун (MARUV), яка отримала від суддів 5 балів з 6, від телеглядачів 6 балів.

Здавалося б питання вирішене. Переможець і володар першого призу і можливість представляти країну на престижному конкурсі старого світла вирішене. Але нажаль…

Скандал почався з дуету Анна-Марія, які в своєму інтерв’ю кримськотатарському телеканалу показали своє ставлення до України. На пряме запитання ведучого: “Чий Крим?” дівчата так і не змогли відповісти. Вони показали своє байдуже ставлення до подій в Донбасі і до анексії Криму, зауваживши при цьому, що Україна втратила Крим назавжди.

Після того, як запропонували MARUV приймати участь на Євробаченні, було виявлено, що у неї заплановані концерти в Росії, а до цього, вона постійно гастролювала в країну-агресор з концертами. Це викликало ажіотаж в соц мережах серед усіх українців, виключаючи фанів співачки.

Анна заспокоїла фанатів своїм постом на сторінці, щоб все вели себе спокійно, як буд-то нічого не сталося.

Сама ж співачка написала у себе в соцмережах, що їй ставили дуже жорсткі умови за умови, е6слі вона поїде на Євробачення. Але PR-директор “UA: Суспільне мовлення” Вікторія Сидоренко на своїй сторінці в Facebook написала, що ніяких жорстких умов і штрафів їй не висувалося, просто після низки консультацій і розмов, було прийнято рішення, що в Тель Авів Марув не поїде.

Оргкомітет запропонував замість переможниці послати колектив посів 2-е місце. Але отримали відмову. Після того, як відмовився і колектив з 3-го місця, тоді прийняли рішення – відмовитися від участі в Євро-2019.

За країну повинен виступати істинний патріот свого народу і країни, а не ті, кому байдуже, де ти народилася і де твій будинок.

Коли провели розслідування, виявляється права на пісню, яку Марув збиралася виконати в Тель Авіві “Siren Song” належать російській компанії “Warner Music Russia”. Всі доходи від виконання цієї пісні на Євробаченні підуть до бюджету Росії.

На такій сумній ноті ми закінчимо нашу розповідь.

Скажемо лише те, що організатори Євробачення з розумінням поставилися до даного инциндент і висловили впевненість, що на Євро-2020 Україна неодмінно буде в числі учасників.

Comments

.,.,.,.