5 проблем зі здоров’ям через ненависну роботу

От недарма кажуть, що аби не працювати, треба займатися улюбленою справою. А що робити, якщо здається, що робота витягує з вас усі сили й енергію? Як бути, коли кожен робочий день для вас — усе одно, що каторга. Так, ви правильно подумали — краще спробувати підшукати іншу роботу. Чому не варто пересилювати себе в роботі — дізнавався dnepr-trend.in.ua.

Робота, яка не до душі, виснажує не лише морально. Постійні стреси й перевтома негативно позначаються на здоров’ї. Тож до яких наслідків може призвести ненависна робота?

1. Безсоння

Коли в голові все ще прокручуються звіти, доповіді на нараді, а до них приплітаються плани на завтра, заснути справді важко. А постійне недосипання негативно позначається і на здоров’ї, і на працездатності.

2. Головні болі

Якщо на роботі ви почуваєтеся постійно напруженими, тіло починає сприймати робоче місце як небезпечну зону. Звісно ж, через стреси ви напружуєтеся. Якщо так буде постійно, це може перерости у хронічне напруження, яке й викликатиме сильні головні болі.

3. Хронічна втома

Ви весь час нервуєтеся, що багато роботи. Постійно поспішаєте, затримуєтеся на роботі або ж працюєте ще й удома. Ну який же організм таке терпітиме? Ані сон, ані відпустка не здатні стерти наслідки такої хронічної перевтоми.

4. Проблеми із травленням

Стрес значно впливає на організм, зокрема й на систему травлення. Не дивуйтеся, якщо вас турбує, наприклад, здуття живота, біль у шлунку та інші неприємні симптоми. Адреналін, який виділяється при стресі, пригнічує травну функцію організму. А якщо переживати хронічний стрес, то наднирники почнуть виділяти кортизол, який постійно викликає відчуття голоду.

5. Часті застуди

Якщо останнім часом часто хворієте застудою, то це ще не означає, що винна в тому погода. Причина може полягати зовсім в іншому. Як ви вже здогадалися, винна знову ненависна робота. Адже якщо організм постійно зазнає стресів, понижується імунітет. От тому і збільшується кількість хвороб, які з’являються через вразливу імунну систему.

Любіть себе і свою роботу. Не тримайтеся за високі посади та привабливі доходи, якщо ви працюєте там, куди не хочеться ступати ані ногою. Спробуйте щось нове, і тоді, можливо, знову з’явиться той довгоочікуваний запал і бажання щодня йти на роботу, як на свято.

Comments

.,.,.,.