Де в Дніпрі безкоштовно подивитись фільми: Народна філармонія запрошує на сеанси новорічного кіно

Для створення передсвяткового настрою проєкт Народна Філармонія 17 грудня розпочинає “Новорічну серію” – безкоштовний показ новорічних фільмів українського виробництва. Далі на dnepr-trend.

Організаторами заходів виступають програми Культурна столиця та Департамент гуманітарної політики ДМР. Організатори хочуть подарувати дніпрянам святковий настрій та привернути увагу до вітчизняних кінострічок серед яких: «Пригоди S Миколая», “Тільки диво”, «Пекельна хоругва, або Різдво козацьке».

Покази будуть проходити у міських Будинках культури (“Лоц-Камянський”, “Супутник”, “ІСКРА”, “Кайдацький”, ШИННИК”, “Зоряний”, “Північний”, “Краснопілля”, “Енергетик”), з 17 по 26 грудня.

Щоб потрапити на сеанс, треба зареєструватись на сайті, обрати сеанс, квиток, отримати підтвердження та на заході показати квиток.

Окрім перегляду фільму на відвідувачів чекає розважальна програма з аніматорами, фотозони й фотосесія, конкурси та подарунки. Під час проведення заходів застосовуються карантинні обмеження відповідно до чинного законодавства (ПЛР або експрес-тест, сертифікат вакцинації або довідка про одужання від COVID-19).

Comments

.,.,.,.