У Дніпрі розробили інноваційний пристрій захисту велосипеда від крадіжки

 

Студенти ДНУ розробили та представили засіб захисту велосипедів від угону. Про те, де та за скільки можна придбати новий пристрій дніпровських розробників далі у публікації на dnepr-trend.in.ua.

Автори проекту Павло Герман та Ілля Волков розповіли свою передісторію, чому вони вирішили зробити подібну розробку. Двоє друзів каталися на велосипедах та вирішили заїхати до кафе перекусити. Із собою захисного спорядження від крадіжки велосипеда у власників двоколісного транспорту не виявилося, залишати було небезпечно, а залишати й комусь одному стерегти – нікому не захотілося. Тому обидва залишилися голодними, але з рішучим бажанням розробити якийсь запасний пристрій захисту велосипедів.

Восени 2021 року хлопці виграли на національному рівні у Міжнародному конкурсі стартапів і мали б 15 грудня вирушати до Стамбула представляти свій проект. На жаль, через пандемію фінальну частину конкурсу було відкладено.

Хлопці отримали грант від українського фонду стартапів на суму – 25 тисяч доларів. З цієї суми автори проекту розробили невеликий і невидимий на перший погляд пристрій, який встановлюється на кермо велосипеда – WheelKeep.

За допомогою спеціально розробленої програми можна з точністю до двох метрів відстежити розташування свого велосипеда. Але найголовніше, якщо хтось буде чіпати і пересувати двоколісний – WheelKeep про це одразу повідомить свого господаря, що запобіжить крадіжці.

Заряджання пристрою від портативної батареї або від мережі. Заряду вистачить на 2 тижні.

На даний момент студенти-винахідники ДНУ розмірковують над розробкою зв’язку даного ноу-хау з поліцейськими, а також приватною організацією охорони.

Планується, що WheelKeep з’явиться у всіх веломагазинах міста вже у 2022 році. Придбати його можна буде приблизно за 130 доларів.

Comments

.,.,.,.