Дніпрянка знялася в українській кінокомедії

Багато з вас, ймовірно вже були на прем’єрі нової української кінокомедії “Секс і нічого особистого”. Адже прем’єра вже відбулася в грудні минулого року.

Dnepr-trend.in.ua розповість, що сталося і чому ресурс “Наше Місто” зацікавила саме ця робота наших українських майстрів великого екрану.

Все до банальності просто. Фільм знятий за сюжетом канадської комедії 2012 року. У цій історії досить цікавий закручений сюжет, але наша мета не переказати те, що глядач побачить на власні очі, а розповісти про деякі артистів з колективу знімальної групи.

У фільмі знімалися в головних ролях Роман Луцький, Сергій Притула. А так же наша землячка, актриса Дніпровського академічного театру драми і комедії Анжеліка Ніколаєва, яка зіграла стриптизерку Діану.

У своєму інтерв’ю, яке Миколаєва дала для “Афіша Дніпра”, актриса розповіла про те, як вона сприйняла запрошення на зйомки фільму, як проходили самі зйомки, про ту атмосферу, яка панувала в зоряній кінознімальним групі.

На питання кореспондента “Афіша Дніпра”, що стосується особистого життя, Анжеліка дала чіткі і лаконічно правдиві відповіді.

Чи впізнають вас на вулицях і надходять пропозиції від режисерів, Миколаєва відповіла, що в житті вона одягається не так, як її героїня і користується косметикою дуже обережно. Тому поки не пізнавана в громадських місцях.

На всі питання про сім’ю відповідала із задоволенням. З чоловіком Микитою вони разом вже 5 років. Він займається IT-бізнесом. Познайомилися в інтернеті 7 років тому. Два роки тому в них народилася донечка Соломія.

Пропозиції надходять від режисерів, але це в основному на серіали, які актриса не бажає грати, адже боїться бути однаковою у всіх серіях стосерійного кіносеріалу.

Наш сайт бажає нашій землячці багато років цікавою акторської роботи і нових ролей як в театрі, так і в кіно.

Comments

.,.,.,.