У Дніпрі проведуть Європейський музичний форум

Наше місто наповнене культурним життям. Чого чекати дніпрянам і гостям міста.

Dnepr-trend.in.ua розповість читачам цікаву новину. Не дарма, деякі серйозні видання ЗМІ та інтернет-ресурси закріпили за Дніпром другу назву – культурна столиця України.

В наступному місяці, незважаючи на зимові холоди, наше місто буде дарувати своїм жителям і дорогим гостям, перші, ледь помітні, ніжні дихання весни. Так-Так! Ми не помилилися!

З 25 по 27 лютого до нас приїдуть дорогі гості-музиканти з наймузичніших країн західної Європи. Збір оголошує найкрасивіший і зовсім “не зимовий”, культурно-мистецький проект “Європейський музичний форум”.

Як зазначає сайт держзакупівель Prozorro, дніпрян та гостей чекає насичена музична програма в консерваторії. Адже завдання цього великого музичного проекту одна – ознайомити жителів нашого міста, які досить непогано розбираються у світі музики, в тому числі і класичної, з кращими творами музичного мистецтва і провідними світовими виконавцями.

У планах, за ці два дні – провести виступи і майстер-класи музичних віртуозів зі світовими іменами з Франції, Швейцарії, Нідерландів, Польщі та України.

Так само пройдуть концерти і майстер-класи світових зірок класичної музики в музичних закладах для студентів і учнів.

У плані цих двох днів “Європейського форуму” 8 концертів тільки для жителів міста, які відвідають “Концерт-хол Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки” в Дніпрі. Серед виконавців і ведучих майстер-класів такі відомі маестро, як:

  •     В’ячеслав Попругін – професор Королівської консерваторії в Гаазі;
  •     Ютта-Марія Бьюнерт – солістка Штутгарской Державної опери;
  •     Олівер Калмель – композитор і інші зірки музики.

Ласкаво просимо в наше прекрасне місто на Дніпрі!

Comments

.,.,.,.