Можливості цифрового детоксу для дніпрян

Новий напрямок під назвою «цифровий детокс» різко вривається в життя всіх сучасних людей. Сьогодні багато хто починає вважати час, проведений в соціальних мережах і замислюватися, як же від них відмовитися. Детальніше про новий тренд розповімо далі на dnepr-trend.in.

Що підштовхнуло до розвитку тренда?

Цифровий детокс, або інакше медіаскетизм виник як природна реакція на те, що останнім часом все засиділися в телефоні. Не дивно, що сучасна людина проводить так багато часу з гаджетом, тільки згадайте про запропонований функціонал. П’ятнадцять років тому, коли на ринку повально почали з’являтися дорогі і в той же час громіздкі телефони, ніхто й подумати не міг, на що вони будуть здатні незабаром.

Сьогодні вже складно уявити ситуацію, в якій смартфон не зможе щось зробити, коли більше тисячі предметів знаходяться всередині вже при першому запуску. Тепер уже неможливо зосередитися на буденні справи без телефону під рукою. Не менш складно стало не відволікатися на оповіщення Фейсбук, Інстаграма та інших популярних додатків.

Спробуйте самі не оновлювати стрічку у своїй улюбленій соціальній мережі хоча б десять хвилин. І ось ті, хто надто гостро відчув брак часу, але не ризикнув покласти на полицю телефон і придумали термін «digital detox».

детокс2

Що роблять діджитал джетоксери?

Починалося все скромно: люди їхали на відпочинок, залишаючи телефони припадати пилом вдома. Уявіть, наскільки цікавим процес подорожі може стати, коли ви не користуєтеся додатками «кращі кав’ярні міста» та іншими, а берете справжню карту в руки і питаєте перехожих кожні п’ять хвилин.

Напрямок діджитал детоксерів встиг розгорнутися настільки сильно, що вони одержали власні курорти. Уже не перший рік працюють Діджитал детокс табори по всьому світу: Америці, Європі, Австралії та інших континентах. Навіть в Україні вже відкрито кілька. Подібні місця представляють собою дуже цікаві курорти.

Для початківців є менш масштабні варіанти:

  • Перегляньте свої соціальні мережі, і відмовтеся від всіх непотрібних підписок, розсилок, і обраних сайтів.
  • Перебравши все непотрібне, посидіти над телефоном доведеться ще трохи: розберіть все іконки додатків на своєму смартфоні і розташуйте так, щоб вам було зручно і легко користуватися додатками, причому без втрати зайвого часу.
  • Спробуйте не відволікатися на соціальні мережі під час роботи.
  • Чи не засиджуйтеся в соціальних мережах перед сном.
  • Заведіть собі «тихі години». Не використовуйте в певний годинник смартфоном, але обов’язково заплануйте собі справи.

Пропонуємо вам список мобільних додатків для цифрового детоксу:

  1. Keepmeout – додаток, які обмежує доступ користувача до соціальних мереж (доступний тільки для користувачів Android);
  2. Rescue Time – з цим додатком вам буде легше переглядати свою активність і аналізувати час витрачений на додатки (доступний для користувачів Android і Iphone);
  3. Digital Detox App – працює майже так само, як і перший додаток, але з однією важливою відмінністю – інші програми не можна буде відкрити до кінця таймера.

Comments

.,.,.,.