Де отримати якісну музичну освіту в Дніпрі

Музика – звукотворяще мистецтво – королева всіх мистецтв. Занурюючись в музику, людина осягає прекрасне і вчиться сам його творити. Гра на музичних інструментах є вагомою складовою якісного і повноцінного освіти дитини. Як і музичну освіту в цілому. У Дніпрі існує професійна музична школа, де під керівництвом уважних, чуйних і відповідальних педагогів відбувається розвиток необхідних навичок. Поговоримо докладніше в матеріалі на dnepr-trend.in.

У школі музики Юлії Писаренко ви навчитеся грі на фортепіано, гітарі, саксофоні та скрипці. Запишете свою пісню у професійній студії. Навчіться складати і обробляти музику. У вишуканій атмосфері вас навчать любити і розуміти музику. А кращі педагоги України – лауреати міжнародних конкурсів – допоможуть реалізувати творчий потенціал і оволодіти тонкощами вокального та інструментального мистецтва!

Клас класичного фортепіано

Рояль здавна вважається оркестром в мініатюрі. В процесі навчання грі на роялі діти знаходять важливі для життя і діяльності якості: зібраність, терпіння, здатність аналізувати інформацію, розвиток координації та дрібної моторики, вміння слухати і прислухатися, управління своїми емоціями і діями, артистичність, розкутість, розвиток уяви, здатність захоплюватися красою та інші важливі якості для формування особистості. На заняттях проводиться навчання нотній грамоті.

Знайомство і вивчення музичних творів різних епох і стилів: від музики епохи бароко до джазових композицій та сучасних естрадних хітів. Підбір по слуху улюблених мелодій і основи імпровізації. Підбір акомпанементу до улюблених пісень. Придбання навичок читання нот з листа. Участь в концертних виступах з вивченими творами.

Заняття будуть цікаві і для дітей, які навчаються грі і на інших музичних інструментах. Учням надається різноманітний нотний матеріал та методичні посібники.

Оволодівши ігровими навичками на наших заняттях, можна стати учасником музичного колективу (вокально-інструментальної групи). Методи навчання та підбір програми проходить з урахуванням індивідуальності кожного учня.

школа2

Клас шестиструнної гітари

У класі гітари всі бажаючі можуть отримати професійні навички гри на класичній гітарі шестиструнної. Приймають усіх охочих, починаючи від нульового рівня.

Вас навчать правильній постановці рук, що має велике значення для освоєння інструменту. Отримаєте всі базові навички, опануєте основними прийомами гри на класичній гітарі.

Бажаючі навчитися акомпанувати співу (або іншим інструментам) можуть отримати навички грамотного акомпанементу, освоїти гру акордами. Школа має великий методичний і навчальний матеріал, навчальні посібники, ноти як вітчизняних, так і зарубіжних майстрів і педагогів.

В експрес-курсі по вокалу вам допоможуть з постановкою голосу, навчать базовим технікам вокального мистецтва, підберуть відповідний імідж, навчать вільно почувати себе на сцені перед публікою, а також запишуть пісню у вашому виконанні в студії звукозапису!

Comments

.,.,.,.