Порядок та етапи будівництва заміського будинку

Важливо розуміти, що будівництво приватного будинку або котеджу – це складний, послідовний процес, що потребує граничної уваги. Тут обійтися без спеціалістів будівельної компанії дуже непросто. Особливо, коли необхідно врахувати етапи:

 • вибору території під забудову, придбання земельної ділянки;
 • інженерно-геологічних робіт на майданчику;
 • проектування майбутнього будинку;
 • точного розрахунку та створення кошторису, щоб уникнути додаткових витрат;
 • отримання дозвільних документів;
 • безпосередньо будівництва будинку чи котеджу;
 • здавання житлового об’єкта в експлуатацію.

Давайте розглянемо детальніше, який обсяг робіт охопить команда будівельної компанії, щоб забезпечити створення вашого будинку мрії.

n2J5ynfj2eN9MBW5ll_d28iyL3VRvH2JI0d21xe5FnMG7dpMpJxIfPeSbenMkqjV264aTIlw9iMszOMuDC4LkTbJ5PAELlk9CHdEqgCuUr5mHgfK_kwNipoGvBaJNdJwxX8gQunaOf2fcxboFQ

ПІДБІР ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Вибирати територію іноді можна просто візуально, але конкретну земельну ділянку під будівництво будинку необхідно вибирати відповідно до розмірів майбутньої будівлі. Так, якщо ви плануєте будувати житло площею понад 200 м², то ділянка має бути у показниках не менше ніж 12 соток. Звичайно, звертати увагу необхідно і на інфраструктуру, і на транспортну розв’язку, і на комунікації, і на багато іншого. Саме для того, щоб врахувати всі нюанси та необхідна допомога професіоналів.

Крім цього, фахівці необхідні і для того, щоб провести обов’язкові інженерно-геологічні дослідження, залучаючи належну техніку. Висновки з цих аналізів дозволять проводити будівництво швидко та з упевненістю в тому, що життя у майбутньому будинку буде безпечним.

cb9yQR92mMWrthD6EUF_WMp9K8tSNFvhmioinj6H2SGQE_6qKCAUzuWLOGsrzTP5Z-KebHIGGrQdWNLfk2ainqZ4pgHbfynAAHQtwzEGpKi6zsgPxywaAdZYzut1ikgAPCIKq8-dm7eQtrPXLg

ПРОЕКТУВАННЯ І КОШТОРУ

На етапі проектування по суті створюватиметься візуал та наповнення вашого майбутнього будинку. Для того, щоб проект був якісним та точним, необхідно залучати компетентних та кваліфікованих архітекторів. Більше того, якщо вам не підійдуть пропоновані будівельною компанією типові проекти, створення індивідуального обов’язково потрібно віддавати в руки досвідченого спеціаліста.

У проекті буде детально розписано планування будинку та його зовнішній вигляд, архітектори неодноразово запитають у вас про переважне розташування кімнат та окремих приміщень. Спираючись на запити клієнта, фахівці запропонують оптимальні варіанти, які можна буде адаптувати під ваші потреби.

Після затвердження проекту, командою будівельної компанії буде розрахований та представлений кошторис, в якому будуть зазначені всі витрати на кожен конкретний етап будівництва.

СКЛАД ПРОЕКТУ І НЕОБХІДНА ДОКУМЕНТАЦІЯ

До складу проекту приватного заміського будинку або котеджу входять такі розділи:

 • Архітектурний (генеральний план, детальний розбивний план осей, план укладання, маркувальні креслення, креслення фасаду, висотні позначки, проект покрівлі, основні розрізи будинку, проект підлог та отворів вікон/дверей, проект вентиляції та димоходу (за потребою).
 • Конструктивний (загальні відомості про матеріали, план встановлення фундаменту, вибір будівельних матеріалів, створення ганку, перекриття, специфікація матеріалів, перемички в будинку, монолітний пояс).
 • Інженерний (аналіз вимог до комунікаційних систем, специфікація матеріалів, розташування комунікацій).

З документів, необхідних початку будівництва будинку, потрібен відповідний дозвіл. Для його отримання необхідно оформити звернення, подати проект та договір, укладений із підрядниками.

l-h6ArLvesRkAWeSXsxzIn1ziYBUjzsVAJDszP3FlsPkwMir39a2z9dBb-Ry2hVUURAvgduzOhWTP3-6Tq1T41wRkADzU-lSfEntjm7dYE6MQ4A2XhykgN-43Jh5D4xUFMih5uBdalYMZfmrcQ

БУДІВНИЦТВО ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

Послідовність та етапи будівництва полягають у наступному:

 1. Попередня підготовка місцевості та розчищення будівельного майданчика.
 2. Підведення необхідних комунікацій, встановлення фундаменту
 3. Зведення стін та перекриттів.
 4. Оздоблювальні та покрівельні роботи.
 5. Ландшафтні роботи, облагородження прибудинкової території.

ЗДАЧА ОБ’ЄКТУ

Після виконання всіх вищеописаних етапів готовий до життя будинок необхідно зареєструвати. Для коректного проведення реєстрації житлового об’єкта необхідно надати документи на право власності та технічний паспорт будинку.

Загалом усю послідовність дій аж до здачі будинку в експлуатацію можна виконати порівняно швидко, якщо ви маєте справу з надійними та кваліфікованими підрядниками. А щоб будівництво обійшлося ще й вигідно, розгляньте пропозиції будівельної компанії Дьюпоінт у Дніпрі.

Comments