Кулінарний фронт з приготування сухих супів у Дніпрі

Власниця культурного простору “Сови” Хельга з міста Дніпро раніше збирала своїх друзів, щоб грати в інтелектуальні ігри, а щойно почалась війна в приміщенні запрацював справжній гуманітарний фронт. Майстерня «Бобова чашка» – тепер, повідомляє сайт dnepr-trend, тут готують супи, але не звичайні, а дуже зручні для фронту, швидкого приготування.

Ініціаторка ідеї «Бобова чашка» Хельга Логуш зазначила, що з початком війни стало зрозуміло, що з’явилась нагальна потреба в їжі швидкого приготування.  В перші тижні від початку війни такого роду перекус зник практично з усіх магазинів області.

Для бійців в окопах такі супи – це справжня знахідка, адже при мінімумі зусиль дозволяє харчуватися гарячою їжею там, де немає можливості розгортати повноцінну кухню. Для цього достатньо лише нагріти воду та залити нею суміш.

До складу крем-супу входить горох, квасоля та інші бобові. Смаку додають спеції: гострий перець чілі, орегано та часник. Усі необхідні інгредієнти спочатку відварюють, а потім висушують на сушарках. Обережно, охайно висушують та складають в один пакет всі бобові, а саме: сочевиця, горох та квасоля.

Дизайнер Ганна щойно дізналась про волонтерський кулінарний проєкт – одразу запропонувала виготовити яскравий дизайн стікерів для пакування крем-супів. Але не тільки інтелектуальною роботою єдиною, а ще й фізично жінка охоче допомагає та збирає суміш для супів у пакети.

В пакет до бобових засипається дві ложки готових спецій, після чого видавлюється з нього зайве повітря, а все разом добре змішується вже під час поїздки їжі на місця дислокацій наших воїнів-захисників. На кожен паперовий пакетик наклеюється стікер і на виході отримуємо набагато кращий, поживний и більш корисний варіант обіду, аніж продукт швидкого приготування з магазинів.

Смаковий асортимент супів потроху розширюється

Зупинятися на єдиному лише супі з бобових майстрині не планують. Наразі команда господинь тестує рецепти супів з печерицями та гарбузом, а також кукурудзяно-гарбузової каші.

У затишній та маленькій дніпровській майстерні за тиждень вдалось зібрати тисячу пакетів із сумішшю. Є декілька варіантів пакування: найменший пакетик розрахований для однієї людини, великий – на три порції.

Допомагати у проєкті «Бобова чашка» зголосилися вже 15 волонтерів, які сушать та фасують готовий продукт. Але і від додаткової допомоги не відмовляються: потрібні люди, які готові сушити бобові сушарками. Є можливість надати сушарку, якщо такого кухонного гаджета немає в наявності. Продукт готують суто на волонтерських засадах. Для замовлення супів або допомогти у їх створенні звертайтесь за номером: (097)-601-46-73.

Допомога волонтерського штабу в місті

Нагадаємо, що в одному з волонтерських штабів Дніпра є можливість отримати необхідну гуманітарну допомогу, знайти тимчасовий прихисток та можливість працевлаштуватися. Поряд із Будинком мистецтв, де розміщено волонтерський штаб, облаштували їдальню. Один раз в день тут годують горячими обідами. З усіх додаткових питань є можливість звернутися за телефоном: (097)-190-67-30.

Comments

.