Мій кіношний Валентин: у Дніпрі пройдуть швидкі побачення

Цього року мешканці Дніпра, які не мають пари для святкування Дня святого Валентина, можуть усе змінити за дві години. Група активістів організовує вечір, який раніше можна було повторити лише у кіно. Більш детально про подію розповість сайт dnepr-trend.

Напередодні Дня всіх закоханих, 13 лютого, мешканцям Дніпра пропонують стати учасниками швидких побачень. Наразі організатори проводять набір десяти хлопців та десяти дівчат, які шукають нові знайомства та, можливо, пару для проведення наступного дня. Для того, щоб зрозуміти чи симпатичний співрозмовник, є лише сім хвилин.

У цей час учасники можуть знайомитись, розмовляти на будь-які теми та ставити один одному оцінки на спеціальних картках. Наприкінці вечора організатори зберуть заповнені таблиці та у разі збігу балів, подібно до купідонів, допоможуть дівчині та хлопцеві продовжити спілкування, надіславши контакти для зв’язку.

Інтерв’ю з організатором “Speed Dating” у Дніпрі

Слід зазначити, що швидкі побачення проводяться у місті вже не вперше. Перетворити ідею на реальний проект вже вдалося у кількох найкращих закладах міста: “Мало не покажется”, “Fabrica L” та ін. Цього року проекту виповнюється 2 роки. А історією зародження вечора побачень, ділиться його організатор:

“Під час відкриття “Menorah Hummus Bar”, мені та іншим співробітникам відділу маркетингу, було видано завдання придумати подію, яка привабила б людей у ​​новий заклад. У цей момент я згадала захід, що користується популярністю в Америці. Ця ідея здалася гарною, тому я запропонувала реалізувати її. На жаль, керівництво засумнівалося в успішності вечора побачень і я вирішила втілити ідею в життя самостійно. Перший вечір був скромний, контрасний із тими побаченнями, які ми проводимо зараз”, – ділиться Яніна Вахніна.

Також творець швидких побачень у Дніпрі розповідає, що ще два роки тому у місті неможливо було знайти подібний формат побачень. Зараз же крім Яніни є ще кілька активістів, які прагнуть стати міськими купідонами.

Організатор акцентує увагу не лише на допомозі знайти людям один одного, а й на спонуканні до живого спілкування, якого в наші дні зовсім небагато.

“13 лютого за 2 години у кожного учасника буде 10 побачень та 10 нових знайомств. Це актуально як ніколи. Багато хто зараз працює і навчається дистанційно. А два основні місця для знайомств це саме університет і робота. Тому зараз доводиться використовувати або сайти знайомств, або соціальні мережі. А це спочатку листування, потім вибір часу та кандидата для побачення. Ми ж даємо можливість за 120 хвилин дізнатися про нових людей і, можливо, знайти свою пару”, — розповідає Яніна про мету вечора.

Де відбувається захід

Річницю швидких побачень у Дніпрі відзначатимуть у ресторані “Zamok”. Захід організовується з дотриманням карантинних норм та суворими обмеженнями за кількістю учасників. Для участі у вечорі необхідно заздалегідь придбати квиток.

Тепер найазартніші жителі міста дізнаються, що кохання може зародитися за 7 хвилин напередодні Дня всіх закоханих.

Comments

.,.,.,.