Розвернули три крісла: сестри з Дніпра виступили на шоу “Голос країни”

Сестри-близнючки з Дніпра, Ольга та Ганна Войцеховські прийшли на шоу, щоби прославити українську пісню. Дівчата обрали композицію, щоби показати звучання саме Дніпропетровської області. Адже слоган цього сезону “Так звучить наша країна”. Більше dnepr-trend.in.ua.

Сестри співають із дитинства. Любов до української пісні їм прищепила бабуся. Довгий час дівчата працювали закордоном, але повернулися до рідних країв на сцену 12 сезону “Голосу країни”. Ольга та Ганна хочуть проявити свої співочі здібності, а також показати молоді, що українська пісня може бути крутою та сучасною.

Сестри хочуть нагадати про українських музичних героїв — Володимира Івасюка, Юрія Поклада, Юрія Рибчинського. Дівчата захоплюються співачкою Софією Ротару, і на сліпих прослуховуваннях вони вибрали її пісню “Два перстені”.

Під час виступу судді відзначали вокальні здібності сестер. Ольга Полякова та Надя Дорофєєва повернули свої крісла майже одночасно. Потап розвернувся на останній секунді виступу.

Ольга Полякова як наставник пообіцяла дівчатам підбирати їм правильний репертуар, а також як тренер-новачок боротися за своїх до останнього. Ольга має освіту диригента, тому знає як працювати з колективами.

Олексій Потапенко наголосив на правильних високих нотах сестер. Зірковий наставник навіть пообіцяв організувати знайомство дівчат із їхнім кумиром, Софією Ротару.

Надя Дорофєєва захопилася драйвовим та впевненим виступом сестер. Надія пожартувала, що Потап не може втримати жодного колективу більш як 10 років, тому запросила Ольгу та Ганну до своєї команди.

Святослав Вакарчук оцінив вибір пісні дівчат, але порадив їм залишатися собою, а не наслідувати Софію Ротару.

Ольга та Ганна порадилися та вибрали собі у наставники Ольгу Полякову.

Нагадаємо, що минулого тижня сцену шоу підкорив військовий оркестр із Дніпропетровської області на чолі солістом Олександром Свириденком. Колектив виконав пісню «О мамо» гурту «Сальто Назад» та потрапили у команду до Наді Дорофєєвої.

Comments

.,.,.,.