Оркестр із Новомосковська з тріумфом виступив на шоу “Голос країни”

У неділю на сцені шоу “Голос країни” виступив музичний оркестр Міністерства оборони України на чолі із солістом Олександром Свириденком. Більше на dnepr-trend.in.ua.

“Голос країни” – популярне співоче талант-шоу, де учасники завдяки своїм співам мають розгорнути крісла чотирьох зіркових суддів. У 12 сезоні це Олексій Потапенко, Надя Дорофєєва, Оля Полякова та Святослав Вакарчук.

Оркестр 194 понтонно-мостового полку Міністерства оборони України з Новомосковська складається з 30 осіб. Колектив провів уже понад сто концертів. В оркестрі 20 річний Олександр грає на гітарі та співає. Олександр – самоучка, він ніколи не займався вокалом професійно.

Як розповідає хлопець, він хоче спробувати розвивати свої вокальні навички, тож і вирішив взяти участь у шоу.

На сцені Олександр виконав пісню «О мамо» гурту «Сальто Назад» у супроводі свого оркестру. Колектив не помилився з вибором пісні. Енергійне виконання не залишило байдужим Надю Дорофєєву, яка на другій хвилині розвернула своє крісло. Колектив запалив на сцені шоу, глядачі та журі у захваті підспівували та танцювали у такт звучанню. На останній секунді виступ крісло розгорнула та Оля Полякова. Оркестр удостоївся бурхливих оплесків за свій виступ.

Судді попросили колектив зіграти попурі. Оркестр вдруге підкорив журі та глядачів шоу, а Надя Дорофєєва піднялася на сцену, щоб станцювати запальний танець. Святослав Вакарчук навіть висловив жаль, що він не розгорнув свого крісла.

Оля Полякова, яка має освіту диригента, високо оцінила виступ оркестру та запросила їх у свою команду.

Надя Дорофєєва, яка теж розгорнула своє крісло, запросила колектив не лише у свою команду, а й виступити разом із нею на сольному концерті співачки.

Олександр порадився з колегами та обрав команду Наді Дорофєєвої. Незабаром команда має боротися з суперниками у співочих батлах, які визначать учасників прямих ефірів.

Comments

.,.,.,.