18-річний Олександр Тесленко з Дніпра підкорив суддів шоу «Голос країни»

«Голос країни» – це шоу талановитих початківців музикантів. У ньому беруть участь ті, хто хоче злетіти над буденністю й почати професійну кар’єру артиста. Звичайно, за умови, що зіркові тренери, до складу яких увійшли Потап, MONATIK, Тіна Кароль та Dan Balan, по достоїнству оцінять вокальні дані й харизму учасника, взявши його в свою команду.

Як повідомляє dnepr-trend.in.ua, 9-й сезон музичного шоу продовжує дивувати відкриттям нових талантів. На цей раз вся увага тренерів була прикута до 18-річного хлопця з Дніпра Олександра Тесленка. Забігаючи наперед, варто зазначити, що співак підкорив зіркового суддю Dan Balana, в результаті чого той віддав артисту останнє місце в команді.

Дніпрянин в даний момент навчається в Київському інституті музики імені Глієра. У свої 18 років Олександр уже визначився зі своїм майбутнім – він хоче стати музикантом. І поки у нього досить непогано виходить йти до своєї мети. Адже Dan Balan не зміг залишитися байдужим до його співу. Вже на останніх секундах виступу молдавський музикант повернув своє крісло. Олександр Тесленко виконав ліричну композицію Бруно Марса «When I Was Your Man», підірвавши оплесками зал.

Dan Balan прокоментував виступ хлопця, зазначивши, що воно було чудове. Він також додав, що взяв дніпрянина в свою команду, тому що побачив у ньому талановитого артиста. І, незважаючи на те, що у зіркового тренера залишилося всього лише одне місце, а попереду ще багато учасників, він все одно прийняв рішення взяти Олександра Тесленка в свою команду.

Після виступу хлопця з Дніпра організатори конкурсу дозволили тренерам набрати в свої команди ще по одному учаснику. Таке рішення прийняли вперше за всю історію музичного шоу «Голос країни». Але від нього виграли всі – учасники, тренери, і, звичайно ж, глядачі.

Comments