Хочуть встановити рекорд: під Дніпром створять новорічну листівку з автомобілів

 

Автолюбителів із Дніпра та області запрошують взяти участь у встановленні рекорду. На аеродромі Підгороднього хочуть створити із машин величезну новорічну листівку, пише dnepr-trend.in.ua.

Так звану світлову інсталяцію фіксуватиме зверху дрон. Автомобілі планують вишикувати у вигляді ялинки, яка буде освітлена фарами. З повітря має відкритися вражаюче видовище.

Дія відбуватиметься 25 грудня о 17:30 під Дніпром, за адресою смт Слобожанське, вул. Дружби, 2, на аеродромі Підгородного. Тут знаходиться простір 600*30 метрів, який планують заповнити щонайменше 300 автомобілями. Фіксувати рекорд розпочнуть о 19:00. Це видовище фіксуватимуть фото- та відеозйомкою під музичний супровід.

Організовує захід Dnipro Event Company LUX EXPO. Організатори хочуть привітати українців із новорічними та різдвяними святами, а також встановити рекорд на найбільшу вітальну листівку. У програмі також заплановані конкурси та подарунки. Після фіксації рекорду машини вирушать на 25-кілометровий пробіг по Дніпру.

Нагадаємо, що у 2020 році у Харкові вже створили автоялинку із 1065 машин. Тоді рекорд потрапив до книги рекордів України. Київ не залишився осторонь і також провів подібну акцію, але автомобілів було наполовину менше.

Comments

.,.,.,.