У Дніпрі прийомні сім’ї отримали подарунки від Святого Миколая

 

Вже зовсім скоро настане свято, що так любить малеча – день Святого Миколая! Цьогоріч представники Департаменту соціальної політики ДМР вкотре виступили “миколайчиками” для дітей та дорослих, яким не менше потрібен новорічний настрій, пише dnepr-trend.in.ua.

З цього приводу, у приміщенні Дніпровської міської ради привітали прийомних сімей.

У подарунок кожна родина отримала сучасний блендер, що точно стане в нагоді при готуванні особливих святкових страв. Що ж до дітлахів, їм традиційно підготували тубуси із солодощами. Усього привітали 24 родини.

Заступник міського голови, директор департаменту Едуард Підлубний особисто поздоровив родини та висловив вдячність присутнім батькам.

Окрім цього, співробітники ДМР встигли завітати в гості до дитячих будинків сімейного типу. Завдяки їм маленькі вихованці також не залишилися без солодких тубусів, а батьки-вихователі –  без таких необхідних у господарстві речей, як мультиварки. Усього у Дніпрі знаходяться 11 будинків сімейного типу.

Нагадаємо, що зараз проходить благодійна акція “Миколай про тебе не забуде”. Кожний дніпрянин може стати “миколайчиком” для дітей із малозабезпечених сімей. На вулиці Генерала Пушкіна, 1 (Fabrica L) працює “Фабрика святого Миколая”. Ви також можете стати волонтером та допомогти у підготовці подарунків.

Comments

.,.,.,.