“Закритий” фільм про “Південмаш” тепер доступний для перегляду

 

Про легендарний Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова зняли фільм, який тепер може переглянути масовий глядач, пише dnepr-trend.in.ua.

Південмаш – підприємство з виробництва ракетно-космічної техніки та іншої наукомісткої продукції, розташоване за адресою вул. Криворізька, 1.

Прем’єра картини відбулася ще у 2019 році до 75-річчя заводу. Сам ювілей відмітили не публічно. На урочистій церемонії відбулося нагородження працівників та ветеранів підприємства. Їм же показали фільм, який потім записали на DVD-диски та роздали присутнім.

До дніпровського блогера Віталія Піскуна потрапив один із цих дисків із фільмом і він поділився унікальною хронікою на своєму каналі. Фільм доступний за посиланням.

Фільм присвячений героям Південмашу. У хроніці демонструються архівні кіно- та фотоматеріали про завод: починаючи від кадрів із будівництвом тоді ще лише першого в Україні автомобільного заводу у 1944 році (яким спочатку був Південмаш)  та закінчуючи сучасним станом підприємства зараз. У фільмі перераховуються директори заводу, їх досягнення для підприємства, а також техніка, що випускалась та випускається.

Comments

.,.,.,.