Гімнастка з Дніпровщини знялась у фільмі, який висунули на Оскар

 

Сабріна Рубцова, колишня гімнастка із Павлограда, знялася у фільмі “Ольга”. Кінострічка – це спільний проєкт трьох країн: України, Швейцарії та Франції. Режисером виступив 27-річний француз Елі Граппе, для якого це перший фільм. Режисер зазначає, що давно хотів зняти фільм про події української революції 2013-2014 років. Більше на сайті dnepr-trend.in.ua.

Події картини відбуваються у 2013 році. 15-річна Ольга готується до Чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у рамках підготовки до Олімпіади. Перед дівчиною стоїть складний вибір – представляти Швейцарію чи рідну Україну.

Сабріна Рубцова, яка зіграла у фільмі Сашу Рубцову, була вихованою Павлоградської ДЮСШ. Віра Колесник, тренер зі спортивної гімнастики, дуже пишається Сабріною та її спортивними та акторськими досягненнями.

Окрім Сабріни у фільмі знялася ще одна українська гімнастка із Луганська – Анастасія Будяшкіна. Дівчина виступала у складі збірної України на різних змаганнях зі спортивної гімнастики. Анастасія зіграла головну роль, а саме Ольгу Будяшкіну, яка має зробити вибір країни. Дівчина розповідає, що події фільму дуже схожі на її життєвий шлях. Анастасія також брала участь у змаганнях, що проходили у швейцарському місті Берн у 2016 році. Там її помітив Елі Граппе та запросив зніматися у фільмі. Робота над картиною велась із 2017 року.

Режисер зберіг у картині оригінальні прізвища гімнасток, змінивши лише ім’я. Обидві дівчини завершили спортивну кар’єру і зараз навчаються у вищих навчальних закладах на тренерів.

Картина “Ольга” вже здобула нагороди на кількох престижних преміях. Одна з них – “Найкращий сценарій у секції “Неділя критики” на Каннському фестивалі 2021 року.

Нещодавно Швейцарія висунула фільм на Оскар у категорії “Найкращий міжнародний фільм”.

Українські глядачі зможуть побачити картину у кінотеатрах у лютому 2022 року.

Comments

.,.,.,.