Коли робота в кайф?

dnepr-trend.in.ua дізнався, що недавно в Дніпрі провели опитування і за його результатами дніпряни найбільш працездатні вранці, по вівторках і восени.

  1. Пори року. На першому місці – осінь, на другому – весна. На останньому місці літо. Осінь вийшла в лідери, тому що це традиційний початок ділового сезону: люди змінюють роботу, переїжджають, будують плани. Влітку ж спекотні дні, пора відпусток і т.п. не сприяють палкому горіння на трудовому фронті. Похмурі дні, холод, велика кількість новорічних свят не дуже розташовують до натхненна праця взимку.
  2. Дні тижня. Серед днів тижня, в які працюється особливо добре, виділяється вівторок, за ним слід середовища і потім четвер. Непродуктивним є понеділок і п’ятниця. Психологами вівторок вважається самим підстави. Після скороченою п’ятниці і жаданих вихідних в понеділок працівник тільки «входить» в робочий ритм. А у вівторок продуктивність його різко збільшується: він уже вчора окреслив завдання на тиждень, морально налаштувався, «зіграв» неприємні звістки, можна і попрацювати. Тим більше ще залишилися сили, набрані в суботу та неділю. У середу вже працівник повністю увійшов в робочий графік і день протікає продуктивно. У четвер в кінці дня дає про себе знати трудове напруження попередніх днів. П’ятницю ж – передчуття майбутніх вихідних. Хочеться швидко закінчити тиждень, складаються плани на очікувані вихідні.
  3. Час доби. Майже половина українців стверджують, що найкраще їм працюється вранці. Людина високо мотивована швидше зібратися, змушує себе зосередитися і з ентузіазмом приступає до виконання своїх функціональних обов’язків. Однак ранок не для всіх найбільш продуктивним. Кожен п’ятий киянин стверджує, що пік їх працездатності припадає на обід. Приблизно така ж кількість сьогоднішніх працівників вважають найбільш продуктивною другу половину робочого дня і вечірній час.

Останнім часом збільшується кількість киян, які стверджують, що найкраще їм працюється вночі.

Comments

.,.,.,.