Успішна дніпрянка виграла Всеукраїнський конкурс краси

Днями в столиці України відбувся один із найгарніших і чарівних заходів у світі – конкурс краси, який носить назву Mrs. Ukraine International-2021. Варто відзначити, що він призначений для успішних жінок, тобто для тих, хто вже має за плечима певні досягнення, зокрема, в бізнесі, пише dnepr-trend.in.ua.

Наша країна завжди славилася чарівними дівчатами, тому конкуренція була досить серйозною. Але це не завадило дніпрянці Тетяні Рівній у кінцевому підсумку приміряти корону переможниці. Про це повідомляє офіційний сайт конкурсу.

33 роки – відмінний вік, щоб блиснути красою

Тетяні 33 роки – дівчина знаходиться в самому розквіті сил. Активна і різнобічна особистість не звикла сидіти без діла. Саме тому вона веде свій бізнес (який саме – далі розповімо детальніше), займається проектуванням інтер’єрів, а також допомагає людям подолати свої комплекси і позбутися проблем. Так, Рівна ще й психолог!

Всього цього вона домоглася своїм розумом: гордість нашого міста має психологічну та юридичну освіти. Але і на цьому дніпрянка не зупинилася: в даний момент вона отримує – третю. Згодом вона хоче пов’язати своє життя з політикою. Тільки так можна пояснити факт, що дівчина вирішила зануритися в сферу державного управління.

Красуня і сама того не приховує. В інтерв’ю офіційному сайту конкурсу краси вона заявила, що мріє створити сильну політичну партію, де будуть знаходитися тільки жінки. Остання дасть поштовх для розвитку України. Не сумніваємося, що так і станеться.

 

Різноманітний бізнес

Якщо більш детально розглядати сферу діяльності, в якій «крутиться» дівчина, то це торговельний напрямок, а якщо бути точнішим: його розвиток в постачанні техніки для ведення агробізнесу. Разом зі своїм коханим чоловіком вона володіє логістичною компанією, а також займається просуванням українських IT-стартапів в Каліфорнії і знаходиться на чолі технічного стартапу в Австрії.

Крім того, Тетяна не стоїть не місці й у дизайні. Її об’єкти вже прикрашають Дніпро і Київ. Всього можна нарахувати більше семи робіт дніпровської красуні. Самим особливим проектом вона виділяє простір жіночого клубу «Ермітаж». Саме там кожен місяць ведуть психологічні майстер-класи для всіх бажаючих жіночого роду.

Подає приклад сучасної жінки

Наша героїня заміжня вже 16 років. Незважаючи на постійну зайнятість, жінка знаходить час на своїх рідних і близьких, зокрема, на чоловіка і трьох дітей (два сини і дочка). Це говорить про бажання мати велику і дружню родину. Ось такий приклад сучасної жінки подає Тетяна іншим, менш впевненим у собі особистостям. До слова, малюки народилися не в один рік: найстаршого 14-річного сина звати Станіслав, 11-річну дочку – Злата і 5-річного сина – Любомир.

Мислити критично – це те, що необхідно робити кожному з нас. Про це твердить і Рівна, яка намагається жити за таким принципом. Також вона впевнена в тому, що людина повинна бути всебічно розвиненою. Напевно, щоб підтримати інтелектуальну бесіду у великій компанії. З таким ритмом життя навіть не виникає жодного сумніву в тому, що у дівчини дуже багато друзів і знайомих, які частенько збираються за одним столом.

Попереду міжнародний конкурс

Після перемоги у Всеукраїнському конкурсі краси Тетяна автоматично стала учасницею конкурсу міжнародного Mrs. International, на якому буде представляти свою батьківщину. Відбудеться він 23 і 24 липня поточного року в Кінгспорт (Теннессі, США). Бажаємо нашій співвітчизниці тільки перемоги!

Comments

.,.,.,.