Як вибрати люстру?

Кожна квартира або приватний будинок має не менше десяти освітлювальних приладів. Це можуть бути як дешеві люстри, так і звичайні торшери або настінні бра. Кожен з цих деталей має свої завдання, тип освітлення і повинні максимально відповідати типу кімнати (кухні, дитячої, коридору). Ця стаття присвячується критеріям вибору недорогих люстр і де купити дерев’яні люстри в Дніпрі. 

Настельні або підвісні люстри 

Дизайн і висвітлення цих видів люстр залежить лише від типу кріплення їх на стелю. Адже підвісні конструкції завжди чіпляються за дроти, ланцюги або пружини, а стельові не мають ніяких окремих навісних кріплень. 
 
Ваш вибір повинен лягти не тільки на дизайн і кріплення люстри, а в першу чергу на розміри приміщення і висоту стель.

люстра

Погодьтеся, масивна кришталева люстра в невеликій спальній кімнаті буде виглядати дуже невдало. Та й ризик зачепити її рукою або головою занадто великий. Ви можете нанести каліцтва собі (або ваші близькі, які проживають разом з Вами) і пошкодити сам освітлювальний прилад. 
 
До речі, якщо у вашому приміщенні є навісні стелі – не варто купувати стельові моделі люстр. Адже вони надто важкі і можуть зіпсувати весь інтер’єр, не кажучи вже про конструкції підвісної стелі. Для таких кімнат добре підійде люстра в скандинавському стилі або лофт.

люстры

Основні критерії 

Перш ніж “хапатися” за покупку першої сподобалася вам люстри, варто врахувати кілька факторів, які явно вплинуть на ваше рішення:

  1. Дизайн приміщення – для дитячої кімнати потрібна люстра в стриманому стилі, можливо у вигляді хмаринок, сонечка або тварин. Такі освітлювальні прилади можуть бути і у вигляді настінних бра;
  2. Стиль приміщення – сучасні рішення “розкривають” перед кожним покупцем велика кількість люстр. Але варто купувати ту, яка ідеально “впишеться” в інтер’єр;
  3. Тип приміщення – для кухні варто придбати люстру, яка не буде заважати при постійній ходьбі, а світло лампочок повинен бути яскравий. У спальні світло повинне бути приглушений, а в вітальні помірний (можна придбати люстру з можливістю регулювання яскравості). 

Де купити? 

Люстри, лампочки, бра, торшери та багато інших товарів для освітлення вашого приміщення можна придбати в інтернет-магазині Brille. Для жителів Дніпра будь-який товар можна купити в оффлайн-магазині. Асортимент дуже великий, ціни прийнятні, а консультанти справжні професіонали.

Comments

.,.,.,.