В Дніпрі знімають серіал про Олександра Поля

Нещодавно мер Дніпра вихвалявся знахідкою неймовірної історичної ваги – віднайденням поховання видатного катеринославця Олександра Поля, склеп якого було знайдено під час розкопок у Севастопольському парку, що раніше слугував жителям міста як цвинтар, на якому свій останній дім знаходили видатні військові, губернатори та діячі громадського простору. Тепер про Поля знімається серіал. Далі на dnepr-trend.

Про Поля

Нагадаємо, Олександр Поль – видатний катеринославський політичний та культурний діяч, меценат. Він перший, хто відкрив Катеринослав як місто з корисними копалинами. Подібні відкриття залучили іноземні та імперські інвестиції, що сприяли розвитку міста, давши можливість Катеринославу стати розвиненим центром, а не поселенням на краю імперії.

Про серіал

Режисером кінострічки стане Катерина Стрельченко, яка, що не дивно, виконає головну роль. Ні, вона не буде грати Поля з наклеєними вусами, як ви могли подумати, а лише буде історичним гідом, що буде відсилати глядача до ретроспективних інсценізацій. Катерина говорила про те, що Олександром Полем вона зацікавилась ще півтора роки тому. А зараз, як ми можемо зрозуміти, найкращий момент для оприлюднення подібної стрічки, адже зацікавленість мас до Поля спричинили кількісні інфоприводи, що виникли внаслідок віднайдення праху відомого городянина.

Головними локаціями серіалу стануть: Верхньодніпровськ, Кривий Ріг, Дніпро, Кам‘янське, Полтава. Сценаристом стрічки виступить Антон Базелинський. У фільмі буде охоплене усе життя Олександра Поля – від дитинства, до становлення. Режисер заявила, що стрічка матиме назву «Загадки Олександра Поля», серія буде тривати близько п‘ятнадцяти хвилин. Серіал буде складатися з сімох серій. Очікувати «Загадки Олександра Поля» можна вже на початку жовтня.

Фото – Кривопедія

Comments

.,.,.,.