Американський актор Шон Пенн відвідав Дніпро для продовження зйомок про війну в Україні

До нашого міста приїхав відомий голлівудський актор та режисер Шон Пенн. В цей нелегкий для країни час він прийняв рішення щодо зйомок фільму, в основу якого увійдуть події російсько-української війни. Про приїзд Шона Пенна до Дніпра розповів в соціальній мережі Фейсбук, голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук. Він зазначив, що для нього велика честь зустрітися та познайомитись з такою талановитою людиною. Далі на dnepr-trend.

Зараз Шон Пенн знімає документальний фільм про російсько-українську війну. Таким чином, режисер прагне донести до всього світу всю правду про страшні злочини, які вчиняє рф проти українського народу. Також Микола Лукашук розповів відомому гостю, як живе Дніпропетровщина останні чотири місяці з початку війни, про допомогу переселенцям, роботу гуманітарних штабів та постійні обстріли.

Очільник обласної ради зазначив, що Шон Пенн дуже вражений силою духу українського народу, як всіх нас об’єднала боротьба проти спільного ворога. Також він дуже вражений, як президент України Володимир Зеленський згуртував український народ та як вдається зберігати сили та наснагу, щоб вже  п’ятий місяць чинити опір жорстокому ворогові, її нелюдській агресії.

Шон Пенн – це не просто талановитий актор, а ще й великий друг України. За підтримки таких відомих та видатних людей український народ витримає, бо правда на нашому боці.

Нагадаємо, що 61-річний американський актор та режисер, що у лютому 2022 року знімав документальний фільм про війну в Україні, був змушений тікати до Польщі разом зі своєю командою і лише згодом продовжити перерваний проєкт.

Некомерційна організація CORE (Community Organized Relief Effort), яку актор заснував ще у 2010 році, на теперішній час надає підтримку українським біженцям у Польщі.

За матеріалами: focus.ua, публікація у соцмережі.

Comments

.,.,.,.