Про війну із гумором. Показ воєнної комедії у Дніпрі

 

30 січня на українські екрани вийшла неполіткоректна смілива комедія «Наші котики» режисера та сценариста В. Тихого. А вже першого лютого відбулася прем’єра у Дніпрі. Показ влаштували в нещодавно відкритому торговому центрі NeoPlaza на Марії Кюрі, пише dnepr-trend.in.ua.

Про це йдеться на сторінці Інформатор Дніпро та порталі Українських новин.

На показі була присутня творча група, що приймала участь у створенні картини.

До початку події був невеликий фуршет, де гості могли спробувати солодощі з шампанським та поділитися один з одним очікуваннями та емоціями щодо фільму, поспілкуватися та сфотографуватися з представниками творчої групи.

Кінозала була заповнена людьми. Вільних місць не було взагалі, навіть сходи біля дверей були зайняті глядачами. На прем’єру завітали учасники бойових дій, волонтери, родини добровольців та просто люди, які не байдужі до війни на Сході нашої країни, або ті, хто стежить за розвитком українського нового кіно. Серед глядачів було багато сімей з малими дітьми та навіть з немовлятами.

Гротескна воєнна комедія розповідає про будні бійців АТО. У основу сюжету покладено реальні історії, тобто у кожного героя картини є реальний прототип, але події та персонажі дещо гіперболізовані.

Смерть, яка за сюжетом приходить забрати бойовиків та сепаратистів, одягнена у вишиванку. Режисер дізнався від бійців, що на війні смерть відчувається незвичним чином. Серед акторів картини час від часу з’являються реальні ветерани АТО.

Співпродюсер фільму – Уляна Супрун ділиться своїми думками з гостями, які прийшли на показ та розповідає, що гумор – найкраща пігулка у боротьбі зі стресом, а особливо в умовах війни. Жінка закликає не боятися, а розсміятись перед лицем небезпеки.

За сюжетом події розвиваються у 2014 році, в якому  з головними героями відбуваються незвичайні події. Серед персонажів є актор, продавець у магазині квітів, тренер та інженер.

Сьогодні фільм показують в усіх кінотеатрах Дніпра, тому у вас є можливість подивитися картину та скласти свою думку про нього. І хоча фільм не викликає сліз на перших хвилинах, під кінець дуже важко стримувати емоції.

Comments