Короткометражка режисера з Дніпра отримала 4 нагороди на міжнародному фестивалі

У Дніпрі вміють знімати фільми. На підтвердження цих слів можна навести приклад режисера Василя Москаленка, кінострічка якого отримала чотири нагороди на міжнародному фестивалі.

Як повідомляє dnepr-trend.in.ua, дніпровський режисер зняв короткометражний фільм жахів під інтригуючою назвою “Синтетичне кохання”. Про це він написав у своєму акаунті в Facebook.

Фільм режисера з Дніпра завоював нагороди на міжнародному фестивалі Hollywood North Awards в таких номінаціях: “Кращий оператор-постановник” (Володимир Кратинов), “Кращий художник-постановник” (Артем Слобченко), “Кращий художник по костюмах” (Ганна Демидова) і ” кращий режисер монтажу “(Олена Короп).

Відзначимо, що місія даного заходу – нагороджувати фільми, які дійсно чіпляють за душу глядача і впливають на світ.

Василь Москаленко в соціальній мережі Facebook також зазначив, що всі вищезгадані люди добре попрацювали над фільмом. Деяким навіть довелося піти на певні жертви заради проекту.

Не можна не згадати той факт, що раніше “Синтетичне кохання” отримало нагороду як кращий короткометражний фільм на фестивалі Toronto International festival sprining of Horror. Приємно, коли творчість талановитих дніпрян цінують у всьому світі.

Comments

.,.,.,.