18-21 липня у Дніпрі відбудеться легендарний джазовий фестиваль «Джаз на Дніпрі»

Кращі світові зірки джазу зберуться на одній сцені. Арт Блейк і Нет Кінг Коул у цьому році ювіляри, тому група «The Messenger Legacy» є почесними гостями фестивалю.  Сайт dnepr-trend розповідає як триває підготовка до фестивалю.

18 і 19 липня послухати світових зірок джазу можливо абсолютно безкоштовно. А ось головна сцена на Монастирському острові відкриється 20 і 21 липня, о 18:30. Нововведенням фестивалю стала безкоштовна фан-зона, за попередньою онлайн-реєстрації: організатори попереджають, що необхідно поквапитися.

Другою новинкою стала кемпінг-зона, для любителів відпочинку на природі. Щоб перебувати в кемпінг-містечку, необхідний пропуск, який можна використовувати і в фан-зоні.

Ідея джазового фестивалю світового рівня, з’явилася в 1968 році і фестиваль проіснував до 2000 року. Потім пауза і ось, він знову у повноцінній дії з 2016 року, почавши свою нову історію!

У 2018 року фестиваль святкував своє 50-річчя з дня заснування «Джазу на Дніпрі». В цей день, на основній сцені, виступали кращі з кращих виконавців джазу: Трой Робертс і колектив «Nu-Jive», володарка премій Греммі Ді Ді Бріджуотер, Джекі Террассон, Women jazz band, квінтет Аргентум і Денис Пашкевич, Little jazz band, Аллан Харріс.

В цьому році, організатори максимально врахували смакові переваги всіх шанувальників джазу, щоб кожен міг насолодитися спілкуванням без кордонів в стилі джаз. Фестивалі – це відмінна можливість розвіятися, перезавантажитися, знайти нові знайомства і зарядитися новими емоціями.

Comments

.,.,.,.