Santoni – чудовий взуттєвий бренд з Італії

Santoni – майстерна робота та індивідуальність у кожній деталі.

Італійський взуттєвий промисел вважається найкращим у світі, і цілком заслужено. Особливо в цьому досяг успіху Марке, який став початком для багатьох легендарних майстрів і брендів, і про одного з них ми сьогодні поговоримо.

Компанія була заснована в 1975 році та зайнялася виготовленням високоякісних дорогих туфель. Утриматися в цій ніші досить не просто, адже довіру клієнта треба якось заслужити, обіцянок мало. Проте вироби Santoni були дуже високо оцінені критиками і покупцями, а значить популярність дуже швидко прийшла до лейблу. За десятки років фірма еволюціонувала, але зберегла найважливіше – трепетне ставлення до традицій сімейного ремесла. До речі, і сьогодні вона залишається під прямим управлінням сім’ї Сантоні. Це означає, що цінність не втрачена, а ось методи значно покращилися разом із можливостями та зростаючим виробничим ресурсом.

Бренду вдається поєднувати класику та сучасність, використовуючи як технологічні нововведення, так і відточені досвідом поколінь майстрів методики ручного виготовлення взуття. Не останню роль відомості марки відіграють і матеріали. Виробництво робить ретельну вибірку шкіри, досліджуючи всі доступні пропозиції, а однією з головних особливостей обробки є тривимірне фарбування. Майстри витрачають до 10 годин на виведення необхідного відтінку, при цьому це має ефект на зовнішній вигляд нового виробу, але і дозволяє йому згодом витончено старіти. Це велика рідкість знати, що через багато років обновка збереже свою актуальність і зовнішність. Звичайно, потрібно за нею ретельно доглядати і використовувати для цього спеціалізовані засоби. Шкіра в принципі буває досить примхливою, навіть після продуманого процесу підготовки та обробки. Однак усі правила догляду досить елементарні, від вас вимагається лише трохи старанності та акуратності.

1

Перше знайомство з Сантоні – це незабутній досвід. Адже ви рідко зустрінете у фабричній продукції ті ж якості, що й у взутті, виготовленому на замовлення. При цьому вона дуже зручна і добре носиться. З розміром буде важко помилитися, адже у вашому розпорядженні є докладна розмірна сітка. І навіть це не біда, адже куплені товари офіційного представника можна обміняти, якщо вони вам не підійдуть. Зараз ми говоримо про унікальний мультибрендовий інтернет-бутик Charisma. Саме тут ви зможете замовити онлайн-продукцію з гарантією справжності та доставкою по всій території України.

Comments

.,.,.,.