CMP – стильний спортивний одяг на будь-який сезон

CMP – комфорт та якість які неможливо не помітити

Цей бренд можна дійсно назвати сімейною справою, адже він був заснований Марією Дісіння – матір’ю п’ятьох дітей. Неймовірно, як на це вистачило часу, адже фабрику довелося запускати з нуля, маючи лише невелику торгову площу. Історія починається у 1978 році. Придбавши кілька автоматизованих машин Марія зі старшими синами починає виробництво, поступово залучаючи все більше співробітників і збільшуючи обсяги. Спочатку фірма займалася трикотажем і випуском різних аксесуарів, але незабаром вона переглянула вектор, і переключилася на спортивний одяг. Це було вірним рішенням. Адже виявилося, що виробництво може дуже талановито справлятися з такою продукцією.

бренд

Марка CMP офіційно з’явилася лише в 2010 році, однак це не завадило їй завоювати десятки тисяч відданих клієнтів по всьому світу. Секрет такого успіху простий у поясненні, але неймовірно складний у реалізації. Бренд враховував все, починаючи від відповідальності, покладеної на нього лейблом «зроблено в Італії» і закінчуючи потребами клієнтів різних переваг у спорті. А ще марка запропонувала в індустрії безліч технічних нововведень, які реально працюють, а не просто надруковані гарними словами. Наприклад, Dry fusion і Dry-ve дозволяють не тільки вентилювати тіло, але й зберігати його в сухості навіть при інтенсивних тренуваннях.

Марка пропонує великий асортимент товарів для різних видів спорту та комфортної повсякденності. Залежно від того, на що розрахована річ, вона виготовляється або з високотехнологічної синтетики, або з натуральної бавовни або шерсті. Бренд дуже уважний до потреб свого покупця, і докладно вивчає кожну дрібницю у конструктиві. Кишені розташовані так, щоб у вас був швидкий та зручний доступ до їхнього вмісту. Підкладки добре зберігають тепло, при цьому захищаючи вас від вітру та дощу. Крій дуже точний, тому ідеально сідає по фігурі. Усе це – досягнення досвідчених виробників, які визначають приналежність лейбла до люксовому класу. Також варто відзначити красу дизайнів, адже в асортименті представлені як базові речі, так і чудові забарвлення та геометрії дизайнерські моделі. Головна заслуга фірми – це практична мода, яка дбає про ваш комфорт. Тому, якщо ви шукаєте саме таку обновку для свого гардеробу, відвідайте мультибрендовий інтернет-магазин Saks’85. Тут вам гарантована оригінальна якість, а всі товари можна замовити з доставкою по всій Україні.

Comments

.,.,.,.