5 критеріїв вибору спідньої білизни

 

Спідня білизна – не лише базовий предмет одягу, але й справжня прикраса жіночих принад. Мабуть, кожна жінка стикалася з проблемою невдалого вибору комплекту – верх замалий, бретелі тиснуть на тіло, некомфортно сидіти цілий день. І це тільки частина незручностей. Але ми знаємо, як цього уникнути! 

Як вибрати вдалу білизну для себе, що врахувати? Відповіді надали експерти інтернет-магазину Astratex.ua. 

Натуральні тканини 

Нижня білизна найщільніше контактує з тілом та інтимними зонами, де шкіра ніжна і потребує особливого догляду. Тож, купуючи трусики та бра, обов’язково потрібно звертати увагу на склад тканини. Добре, якщо це на 100% бавовна. 

В такому одязі можна комфортно перебувати весь день, адже тіло дихає. Всі моделі котонових трусів – жіночі сліпи, чоловічі боксерки – мають зручний крій й комфортну анатомічну посадку. Чого не завжди вдається досягти, виробляючи спіднє з інших тканин. 

До речі, труси-боксерки підходять як для підлітків, так і для зрілих чоловіків. Вони зручні, практичні, не сковують рухи й не натирають у зоні паху. 

Дозвіл на синтетику

Але як бути із синтетичними речами, адже в інтернет-магазинах представлено багато виробів з синтетики: віскози, модалу, бамбуку, поліаміду тощо? 

З точки зору гігієни, таку білизну безпечно носити без ризиків для інтимного здоров’я нетривалий час – по кілька годин на день. Спокусливі мереживні комплекти рекомендують одягати лише для особливих випадків.

Комплектом чи окремо?

Жінки, що мають пропорційну фігуру, купують спідню білизну комплектом, де трусики та бюстгальтер поєднанні за стилем, кольором, дизайном. Але й не моветон купувати стрінги та бюст окремо. 

Проте є такі предмети одягу, які продаються у наборі, наприклад, жіночі та чоловічі піжами. Вони зазвичай складаються з двох предметів одягу: шортів чи штанів та лонгсліву чи сорочки на ґудзиках. 

Для більшого комфорту чоловічі піжамні штани вільного крою мають функціональну перфорацію для повітрообміну та бічні кишені. 

Тип фігури

Експерти інтернет-магазину Astratex.ua рекомендують: обираючи спокусливу білизну, звертайте увагу на тип вашої фігури. Більшість моделей білизни найліпше сидять на класичний жіночій фігурі типу “пісочний годинник”, або “90-60-90”. 

Якщо ж маєте широкі плечі та вузькі стегна, тобто фігуру типу “перевернутий трикутник”, рекомендовано вибирати трусики з об’ємним декором, рюшами та бюстгальтер-бралет на зав’язках через шию. 

А от володаркам грушеподібної фігури, або “трикутника”, навпаки, потрібно візуально зменшувати виразні стегна. Для цього обирають базові моделі трусиків. Груди ж підкреслюють бюстгальтером з пуш-апом. 

Розмір 

Як і будь-який інший одяг, нижня білизна має розмірну сітку. Для низу існує стандартна класифікація розмірів від XS до (кілька іксів)L. 

Під час вибору верху комплекту потрібно враховувати два параметри: обхват під грудьми та розмір чашки: від A до DD. Кожній літері присвоюється числовий розмір, який відповідає параметрам тіла.

Comments

.,.,.,.